GTA 5'de hile yaptım ne zaman açılır?

zedline

Centipat
Daha fazla  
2 - 3 Gün önce hile yaptım sonrasında bu sabah hesaba girmek istediğimde direkt story moda girdi mail filanda gelmedi. Ban diye acaba ban yediysem kaç ay veya sınırsız mı? Bir de VPN olmadan Rockstar'ın sitesine ve uygulamasına giremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 - 3 gün önce hile yaptım sonrasında bu sabah hesaba girmek istediğimde direkt story moda girdi mail filanda gelmedi. Ban diye acaba ban yediysem kaç ay veya sınırsız mı? Bir de VPN olmadan Rockstar'ın sitesine ve uygulamasına giremedim.

Sınırsız diye biliyorum. Yapmasaydın hile.

Artı -4 Eksi
2 - 3 Gün önce hile yaptım sonrasında bu sabah hesaba girmek istediğimde direkt story moda girdi mail filanda gelmedi. Ban diye acaba ban yediysem kaç ay veya sınırsız mı? Bir de VPN olmadan Rockstar'ın sitesine ve uygulamasına giremedim.

Online'a girmeyi denemediniz mi? Hileden kolay kolay ban yenilmiyor Rockstar sağolsun.

VPN'siz Rockstar'ın sitesine giremediysen Online'a da giremezsin VPN'siz. Güvenli internet kapalı mı?
Güvenli internetim kapalı

İlk defa yaptıysan 30 gün ban yersin 2. kez yaptığında sınırsız.
Wifi ile rockstara asla giremiyorum mobil veri ile girebiliyorum

Gelen mailde yazıyor ne kadar olduğu.

Para kasmak o kadar zor değil. Her şeyi almak istiyorsanız singleplayer oynayın, orada bile yapın. Online'da her şeye sahip olduktan sonra yapılacak şey sayısı yok denecek kadar az.
Herhangi bi mail gelmedi

Geri
Yukarı