GTA 5'de hileci ile aynı oynama

gurecumut

Hectopat
Dün karakter eksikliği olan bir şahıs ile aynı sunucuya geldim. Konuştuk falan hile olduğunu anlamadım görev yapmaya başladık uziden yanıcı mermi atmaya başlayınca şüphelendim sordum yanıt vermedi. En sonunda füze atınca hileyim işte dedi o an sunucu değiştirdim. Direkt tek merak ettiğim bunu report etmişlerdir illaki bende o reporttan etkilenir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün karakter eksikliği olan bir şahıs ile aynı sunucuya geldim. Konuştuk falan hile olduğunu anlamadım görev yapmaya başladık uziden yanıcı mermi atmaya başlayınca şüphelendim sordum yanıt vermedi. En sonunda füze atınca hileyim işte dedi o an sunucu değiştirdim. Direkt tek merak ettiğim bunu report etmişlerdir illaki bende o reporttan etkilenir miyim?
Hile açmadıysan etkilenmezsin.

Dün karakter eksikliği olan bir şahıs ile aynı sunucuya geldim. Konuştuk falan hile olduğunu anlamadım görev yapmaya başladık uziden yanıcı mermi atmaya başlayınca şüphelendim sordum yanıt vermedi. En sonunda götünden füze atınca hileyim işte dedi o an sunucu değiştirdim direk tek merak ettiğim bunu report etmişlerdir illaki bende o reporttan etkilenir miyim?

Hayır bir şey olmaz sen hile açmazsan çok zor bir hileci yüzünden ban yemen. Sunucu değiştirdim diyorsunuz zaten bir şey olmaz eğer değiştirmeyip çok fazla faydalansaydın hilesinden bir ihtimal ama o bile yemez muhtemelen.

Gta 5'de hile yapmak, CS 1.6'da cfg açmak kadar kolay oldu. Bu tarz hileleri ben kullanmıyorum şahsen, para hilesi yapıp geçiyorum. Hile ile cidden GTA5'den nasıl keyif alıyorlar anlamış değilim.

Bu arada free mode beraber girecek arkadaş arıyorum mic varsa DC eklesin oynayalım.

Son düzenleme:
GTA 5'de hile yapmak, CS 1.6'da cfg açmak kadar kolay oldu. Bu tarz hileleri ben kullanmıyorum şahsen, para hilesi yapıp geçiyorum hile ile cidden GTA 5'den nasıl keyif alıyorlar anlamış değilim.

Bu arada Free mode beraber girecek arkadaş arıyorum Mic varsa DC eklesin oynayalım.

Bizim GTA ekibi var yaş ortalaması 15 ilginizi çeker mi?

2-3 kere hileci ile birlikte oynamıştım, birlikte oynadımdan kastım örneğin havaalanında 2 tane araç çıkarıyordu biri ona biri bana. Banlamadım ama ona ne oldu bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı