GTA 5'e gelen güncelleme ile Online hatası çözüldü mü?

199908

Kilopat
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim hepimiz için çok önemlidir bence.

Dostum Online hatası derken ben Online oynuyorum arkadaşlarla herhangi bir problem yaşamadım. Ne gibi bir sorun var?
Yeni bir hile türü çıktı ortaya. Diğer oyuncuların hesaplarında para,exp gibi şeyleri değiştirebiliyor,kilitli öğelerin kilidini açabiliyor veya tekrar kilitleyebiliyor,yükleme ekranında sonsuza kadar takılı kalmasını sağlayabiliyor filan. Bazı insanlar oyun dosyaları üzerinden bilgisayara sızabildiklerini bile söyledi ama ne kadar doğru bilmiyorum. Garantiye almak için komple sildim ben oyunu.

Ben GTA 5 Online girdiğimde sol tarafta bir sürü mesaj ve ses geliyor çok rahatsız edici. Rockstar şu hilecileri kökten banlasın artık.

Anlamak cidden güç para kasmanın görev yapmanın asıl amaç olduğu bir oyunda neden hile yapar bir insan.

Yeni bir hile türü çıktı ortaya. Diğer oyuncuların hesaplarında para, exp gibi şeyleri değiştirebiliyor, kilitli öğelerin kilidini açabiliyor veya tekrar kilitleyebiliyor, yükleme ekranında sonsuza kadar takılı kalmasını sağlayabiliyor filan. Bazı insanlar oyun dosyaları üzerinden bilgisayara sızabildiklerini bile söyledi ama ne kadar doğru bilmiyorum. Garantiye almak için komple sildim ben oyunu.

İlk defa duyuyorum desem, insanlar artık başkalarının oyun zevkini kaçırmak için yeni hileler yapmaya başlamışlar.

Anlamak cidden güç para kasmanın görev yapmanın asıl amaç olduğu bir oyunda neden hile yapar bir insan.

İlk defa duyuyorum desem, insanlar artık başkalarının oyun zevkini kaçırmak için yeni hileler yapmaya başlamışlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben GTA 5 Online girdiğimde sol tarafta bir sürü mesaj ve ses geliyor çok rahatsız edici. Rockstar şu hilecileri kökten banlasın artık.

Hafta başı yeni hileler çıkıyor. Bazıları para hilesi yapıyor closed session içerisinde yapıyorlar genelde closed session olduğundan ve yeni hile olduğundan sanırım banlayamıyorlar veya gözden kaçıyor olabilir neticede reportlayacak diğer oyuncular yok.

Açıkçası Rockstar Games'in ben oyuncuyu düşünen bir firma olduğunu pek sanmıyorum. Heryerden bu tarz eleştriler gelirde bir oyuna sen nasıl düzeltmezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı