Çözüldü GTA 5'e Girerken Kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Kydnos

Femtopat
Daha fazla  
Oyunu açıyorum, sonrasında oyunu küçültüp başka bir pencereye geçiyorum ve oyun hikaye veya çok oyunculu moduna girme ekranına gelene kadar oyuna dönmüyorum. İster geldiğinde ister yarısında oyuna döndüğüm gibi hata vermeden kapanıyor. Eğer oyunu küçültüp başka pencereye geçmezsem yine kapanıyor ama bu sefer başta çıkan Rockstar logolarından sonra kapanıyor.

Oyun dosyalarını doğruladım.

Çözüm
Rapor paylaşamıyorum çünkü günlüğü temizleyip birkaç kez GTA 5'e girmeye çalıştım ama olay görüntüleyicisine yansımadı.

Başka hatalar yansıyor ama GTA 5 ile ilgili bir çökme yaşandığında yansımıyor.
Not: Oyunda mod yok.
Ekran kartının voltajını düşürüp performansı dengelemeye çalışmıştım, bu ayarı sıfırlayınca girmeye başladı. Ayrıca tek GTA 5'e değil başka oyunlara da girmediği oluyordu, deneme yanılma yöntemiyle kesin bir çözüme vardığımda bildireceğim.

Düzenleme: MSI Afterburner kapalıyken oyunlara girebiliyorum.
Yani voltaj ayarını yanlış yapmışım, düzelttim.

Rapor paylaşamıyorum çünkü günlüğü temizleyip birkaç kez GTA 5'e girmeye çalıştım ama olay görüntüleyicisine yansımadı.

Başka hatalar yansıyor ama GTA 5 ile ilgili bir çökme yaşandığında yansımıyor.
Not: Oyunda mod yok.
Ekran kartının voltajını düşürüp performansı dengelemeye çalışmıştım, bu ayarı sıfırlayınca girmeye başladı. Ayrıca tek GTA 5'e değil başka oyunlara da girmediği oluyordu, deneme yanılma yöntemiyle kesin bir çözüme vardığımda bildireceğim.

Düzenleme: MSI Afterburner kapalıyken oyunlara girebiliyorum.
Yani voltaj ayarını yanlış yapmışım, düzelttim.

Çözüm

Geri
Yukarı