GTA 5'e girince touchpadin solundan çıt çıt ses geliyor

KevinLevrone

Hectopat
Daha fazla  
Ben bu hafta pazartesi günü laptopa format attırdım. Bugün ise garip şekilde GTA 5'e girince touchpadin solundan çıt çıt sesleri geliyor. Bu neden olabilir? Laptop 3 aylık. Daha önce böyle bir şey yoktu bilgisayarda, kasma donma performans düşüşü yok. Bu neden olabilir, formattan mı? Driverdan mı? Yoksa donanımsal sıkıntıdan mı?

Lütfen bilgili kişiler yardım etsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Duyduğunuz sesin HDD'den geldiğini düşünüyorum. HDD Sentinel ve CrystalDiskInfo programlarını bilgisayarınıza indirin ve ardından sonuçları ekran görüntüsü alarak bizimle paylaşın.

O zaman Touchpad arızası da olabilir. Sadece GTA V'te mi ses geliyor? Tarayıcı da gezinirken vs gelmiyor mu?
Gelmiyor. Touchpadin solundan geliyor bunun sürücüsü ile alakası olabilir mi?
O zaman Touchpad arızası da olabilir. Sadece GTA V'te mi ses geliyor? Günlük kullanımda gelmiyor mu?
Kasma donma takılma bir şey yok yani. Daha önce gelmiyordu bu ses ne ile alakalı olabilir yardımcı olacak yok mu?
O zaman Touchpad arızası da olabilir. Sadece GTA V'te mi ses geliyor? Günlük kullanımda gelmiyor mu?
Acaba prizde %100 kullandığım için olabilir mi? Şarjı tümden bitirip şarja koyup bakıcam şarj dolumunu %80'e çeksem düzelir mi?

Son düzenleme:
Gelmiyor. Touchpadin solundan geliyor bunun sürücüsü ile alakası olabilir mi?

Kasma donma takılma bir şey yok yani. Daha önce gelmiyordu bu ses ne ile alakalı olabilir yardımcı olacak yok mu?
CrystalDiskInfo programını bilgisayarınıza yükleyin ardından bilgi ekranını bizimle paylaşın.

Dosya Ekleri

• 16060314311407119687754559509486.jpg
    16060314311407119687754559509486.jpg
    273,5 KB · Görüntüleme: 28
Hocam ısınınca falan da bir şeyler oluyor olabilir bir de formatı da başkası atmış dediğinize göre adam belki içini açıp bir şeyler yaptı yamuk falan da takmış olabilir bir sorun nerede yaptırdıysanız.

Hocam ısınınca falan da bir şeyler oluyor olabilir bir de formatı da başkası atmış dediğinize göre adam belki içini açıp bir şeyler yaptı yamuk falan da takmış olabilir bir sorun nerede yaptırdıysanız.
Daha önce de ısınma yapıyordu ama bu ses yoktu.
Acaba prizde %100 kullandığım için olabilir mi? Şarjı tümden bitirip şarja koyup bakıcam şarj dolumunu %80'e çeksem düzelir mi?

Bu dediğimi yapsam düzelir mi?
Bilgisayarı açsa parça çalmaz mı parçalar aynı şekilde duruyor
Daha önce de ısınma yapıyordu ama bu ses yoktu.

Bu dediğimi yapsam düzelir mi?

Bilgisayarı açsa parça çalmaz mı parçalar aynı şekilde duruyor
Vidalar da aynı şekilde duruyor.
2 saatte format attı zaten öyle açsa parça çalmaz mı ve vidalar ve parçalar aynı şekilde duruyor.Arkadaşlar önerim olabilir mi? Yardım edin lütfen.
Up up

Son düzenleme:

Geri
Yukarı