GTA 5'e sahip olup olmadığını anlama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MuTAN

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorum bu konuda biraz cahilim ancak şu social clubda oyunlarımızı görmek için ne yapmamız gerek daha doğrusu anlatmak gerekirse rastgele key paylaşıyorlardı. Ben de social clubta denedim kodu ve activated filan yazdı hatırladığım kadarıyla ancak pek dikkat etmemiştim o yüzden emin değilim gerçekten GTAv'e sahip miyim diye . Ayrıca alttaki ekranda gördüğünüz gibi download yazıyoR normalde purchase yazıyoR sanırım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (31).png
    Ekran Görüntüsü (31).png
    197,6 KB · Görüntüleme: 426
Download deyin, eğer indirici aracı indiriyorsa hesapta GTA 5 bulunuyordur. Ana menüde de zaten posteri gözükür.

Sanırım onu indiriyor (170 mblik bir şey )

Profile kısmına girdiğinde sağda yukarıda GTA V hesabına ekli gözüküyorsa oyuna sahipsindir.
GTA5.png

Doğrudur, hesabınızda GTA 5 bulunuyor. Eğer bulunmasa zaten indirme butonu çıkmayacaktı.
durum.PNG

Siz indirin büyük ihtimalle GTA 5 sahibi oldunuz. Recep Abi ile Ali Abi'ler bunun hakkında video çekmiş. Youtube'daki Technopat kanalında arama özelliğini kullanıp ararsanız videoyu bulabilirsiniz. Mobil olduğum için link paylaşamıyorum

Bende internette dağıtılan bir sürü key ile arkadaşlarla etkinleştirmiştik oynuyabiliyoruz sıkıntı yok :).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı