GTA 5'e tekrar başlanır mı?

Highward

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyun ilk çıktığı yıllarda o zamanki bilgisayarımda zar zor 30 FPS alarak oyunun hikaye kısmını bitirmiştim. Aradan uzunca yıllar geçti şartlar değişti. Bu sıralar aklıma takıldı. Ultra'da kaldıracak bir bilgisayarımda varken, oyunun hikaye kısmını sıfırdan oynamak sizce keyif verir mi?
100 GB indirmeye değer mi?

Not: Online oynamayı düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun ilk çıktığı yıllarda o zamanki bilgisayarımda zar zor 30 FPS alarak oyunun hikaye kısmını bitirmiştim. Aradan uzunca yıllar geçti şartlar değişti. Bu sıralar aklıma takıldı. Ultra'da kaldıracak bir bilgisayarımda varken, oyunun hikaye kısmını sıfırdan oynamak sizce keyif verir mi?
100 GB indirmeye değer mi?

Not: Online oynamayı düşünmüyorum.
İnternetiniz iyi sayılırsa indirmeye değer, yılların efsanesi sonuçta. Hala daha satıyor, ben yıllar sonra girdiğimde eğlenerek ve sıkılmayarak 60 saat oynamıştım. Ama bir kez daha oynayamam herhalde. GTA serisini seviyorsanız değer ama.

Hayatımda 1 kez sıfırdan başlayıp oyunu bitirme şansım olmuştu. Sonrasında girdiklerim genelde hileyle modla vs öyle eğlenmekti. Düşüncem dediğim gibi sıfırdan 2013 yıllarına dönüp hikayeyi sonuna kadar oynamaktı. Kararsızım..

Aradan uzun zaman geçmiş bence oynanır. Ayrıca açık dünya oyunu olduğunu unutmayalım. Sıkıldınız diyelim hikayeden en kötü ihtimal açık dünyada takılırsınız. Polislerle felan çarpışırsınız. Canınız sıkılınca girer savaşır çıkarsınız falan filan yani.

Bana göre 100 GB indirme yapmak öyle çok da abartılacak bir şey değil ama tabii internet hızınız kötüyse bilemem.

GTA 4 ve GTA 5'i bitirip bitirip tekrar baştan oynayan bir insan olarak söylüyorum, kesinlikle değer. 30 FPS ile akıcı oynamak arasındaki keyif çok farklı olacaktır. Ben de oyunun PC'ye ilk çıktığı gün ön siparişle aldığım GTA 5'i 30 FPS, kasarak, takılarak, texture kayıplarıyla da olsa bir şekilde bitirdim. Şimdi de hiçbir sıkıntı olmadığı için sürekli sürekli oynuyorum. Sıkılırsanız mod da yaparsınız.

Geri
Yukarı