Rehber GTA 5'i gerçekçi kılan modlar

Grafik modu rehberi nerde hocam :D Eğer rehber atmazsanız diğer hocamın attığı Natural Vision Evolved ve QuantV modu mu daha iyi yoksa Redux mu?

Grafik modu rehberi nerede hocam :D Eğer rehber atmazsanız diğer hocamın attığı Natural Vision Evolved ve QuantV modu mu daha iyi yoksa Redux mu?

Redux ücretsiz ve daha düşük sistemler için uygun eğer sistemin kaldırıyorsa ve Natural Vision Evolved ile QuantV ücretsiz bulursan kesinlikle tercih etmelisin. Ben yüklerken paralıydı ama şansıma başka forumda bir arkadaş aracılığı ile ulaşmıştım şu an da elimde yok maalesef.

Paralı üyelik ile de erişebilirsin patreondan.

Redux ücretsiz ve daha düşük sistemler için uygun eğer sistemin kaldırıyorsa ve natural vision Evolved ile quantv ücretsiz bulursan kesinlikle tercih etmelisin. Ben yüklerken paralıydı ama şansıma başka forumda bir arkadaş aracılığı ile ulaşmıştım şu an da elimde yok maalesef.

Ücretsiz versiyonları var diye biliyorum link atmak sıkıntı yaratır gibime geldi.

Redux ücretsiz ve daha düşük sistemler için uygun eğer sistemin kaldırıyorsa ve Natural Vision Evolved ile QuantV ücretsiz bulursan kesinlikle tercih etmelisin. Ben yüklerken paralıydı ama şansıma başka forumda bir arkadaş aracılığı ile ulaşmıştım şu an da elimde yok maalesef.

Ücretsiz versiyonları var diye biliyorum link atmak sıkıntı yaratır gibime geldi.

Natural Vision Evolvedi buldum ve yükledim. Oyunun grafikleri şimdiden çok güzel oldu ancak QuantV yi bulamadım ücretsiz olarak. Sadece Patreon'da gördüm. Neyse 2.1 versiyonunu buldum QuantV'ninde onu da indiriyorum.

Son düzenleme:
Natural vision Evolved'i buldum ve yükledim. Oyunun grafikleri şimdiden çok güzel oldu ancak quantv yi bulamadım ücretsiz olarak. Sadece Patreon'da gördüm. Buradan attığınızda bir şey olmaz bence ama Discord'dan da gönderirseniz çok iyi olur hocam. Discord'um clementne.

Hocam yazdığınız zaman çıkıyor bir daha bakar mısınız? Biraz aşağılara inin.

Yeni konular

Geri
Yukarı