GTA 5'i HDD'ye kurabilir miyim?

BESTMIRAC

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Ben yakında GTA 5 alıp bunu HDD'ye kurmak istiyorum. HDD'nin linki bu:

Bence oynatır ama yine de size sormak istedim. Bilgisayar özelliklerim GTA 5 için uygun. Gerisini siz cevaplayın istedim.

Merhaba dostlar. Ben yakında GTA 5 alıp bunu HDD'ye kurmak istiyorum. HDD'nin linki bu:

Bence oynatır ama yine de size sormak istedim. Bilgisayar özelliklerim GTA 5 için uygun. Gerisini siz cevaplayın istedim.

Ben HDD'ye kurdum. Sorunsuz oynuyorum.

Merhabalar. Aynı HDD'nin 1 TB olanını kullanıyorum. USB 3.0 bağlantısı ile kaç MB hıza sahip olduğunu görsele yüklüyorum. Bu arada bu HDD'nin içine birkaç oyun kurup test etmiştim. Başta Metro Exodus oyununu kurdum. Normal dahili HDD'ye bile göre oyun 2 kat geç açıldı. Ayrıca çok ufak FPS farklılıkları gözlemledim ve harici HDD'ye oyunlar kurmaktan vazgeçtim. Bunlar benim gözlemlerimdi. Siz alıp tabii ki kurabilirsiniz. Yalnız kesinlikle USB 3.0 bağlantısını kullanmanızı tavsiye ederim. Ben USB 3.0 ile bu sonuçları aldığıma göre USB 2.0 bağlantısı ile oyun oynamak işkence gibi olacaktır diye düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• hdd.PNG
    hdd.PNG
    10,2 KB · Görüntüleme: 39
Oyuna girme süresinde gözle görülür bir fark var. Hikaye modunda oyuna 500 kere girseniz yaklaşık 10000-15000 saniye hayatınızdan gitmemiş oluyor. Bu da 4,16666667 saat yapıyor. Artık o 4,16666667 saatte ne yaparsınız bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı