GTA 5'i oyun kolundan oynamak için hangi model kol lazım?

O sırada gamepad ile Call Of Duty ve Battlefield oyunları oynayan ve her maç takımı sırtlayan ben: 🗿
RDR2 başlarda oyun koluyla oynuyordum yattığım yerden güzel oluyordu ama bir tane ıssız adaya gelip kale savunması yapana kadar.
Gemilerden askerler gelip gelip duruyor konsolla vuracam diye canım çıkıyordu en son kenara koyup aldım elime fareyi hepsini ölmüşlerine kavuşturdum.

RDR2 başlarda oyun koluyla oynuyordum yattığım yerden güzel oluyordu ama bir tane ıssız adaya gelip kale savunması yapana kadar.
Gemilerden askerler gelip gelip duruyor konsolla vuracam diye canım çıkıyordu en son kenara koyup aldım elime fareyi hepsini ölmüşlerine kavuşturdum.
Bende de tam tersi hocam mouse ile gram aimim yok gamepadle herkesi takır tukur indiriyorum.

Tamamen alışma meselesi hocam bir süre gamepadle oynayınca manyak gibi oynayabiliyorsun kendimden biliyorum. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı