GTA 5'i Very High'ta oynabileceğimiz AMD sistem önerisi ?

fouur

Kilopat
Daha fazla  
Aynı konuyu intel içinde açtım arkadaşlar, amd nin en üst düzey sistemini sorsam bana ne önerirdiniz ? Gta 5'i yüksek çözünürlükte oynamak istiyorum. Fiyat aralığı: önü açık...

Artık sıkıldık bu konulardan, kabak tadı vermeye başladı. İki konuya gerek yok, şu sistemi alın bitsin olay.

Bütçenizi aşarsa, RAM'leri vs. vs. az seçersiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kafamda bir sürü şey var kardeşim. ne alacağımı ne yapacağımı bilmiyorum. bilgim yok. cevap vermek zorunda değilsin be güzel kardeşim.

Cevap vermek gerekir, çünkü zorundayım. Technopat Sosyal'de neredeyse 100-150 tane GTA5 için sistem isteyen arkadaş sordu, artık insanlar git gide yoruluyor. Üstelik bütçe belirtmiyorsun, "önü açık" kelimesi hiçbir şey ifade etmez. Gider 780 Ti koyarım, i7-4770k koyarım, 32-64GB RAM koyarım fiyat uçar gider. Bütçe belirt ve öneri yapalım artık, zaten daha da GTA5 sistem tavsiyesi konularına uğramayacağım gibi görünüyor.

Kardeşim seni çok iyi anlıyorum. Bizde bu konuları formumuzdaki üstadlarımıza güvenerek dahada iyi bir bilgi sahibi olmak için açyoruz. Hevesim kursağımda kaldı. Neyse yormayalım sizi.

Çıkmamış bir oyunu bu açar şu açmaz demek mümkün değil. Oyun çıkınca bir bakarsın ne durumda diye. Ondan sonra sistemini tam haliyle kurarsın. Dereyi görmeden paçaları sıvamayalım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı