GTA 5'in grafikleri eskidi mi?

En son 2020 de oynamıştım grafikler gayet güzel geliyordu. Şimdi oynadım grafikler çok kötü geldi. Sizce grafikleri günümüze oranla nasıl?

2015'te abimin bilgisayarında oynuyordum arkadaşımla deliriyorduk bana göre en güzel oyundu son 2 3 yıldır daha da dikkatli oynayınca oyunun grafiklerini bayağı kötü olduğunu fark ediyosun çıktığı dönem için şahane bir iş ama şu ana göre çöp.

Çıktığı tarihe göre çok iyi ama şuan için kötü zaten o yüzden GTA 6 çıkacak deniyor.

Kötü değil oynanır ama çok iyi de değil. Grafik modları falan güzel yapıyor. Zaten şöyle de bakmak gerek Rockstar hep çağının ilerisinde oyunlar çıkarttığı için şu zamanda bile fena gözükmüyor. GTA 6 çıkınca da GTA 5 çok kötü gözükecek.

Evet eskidi, ciddi konuşmak gerekirse 10 yıllık bir oyundan bahsediyoruz bu süreçte RDR2, GoW, CyberPunk 2077 gibi grafik konusunda en üst seviyede olan oyunlar çıktı onları gördükçe GTA 5 grafiklerinin eskidiğini anlayabilirsiniz. Daha iyi örnek için CyberPunk ve GTA 5'den örnek vereceğim.

1685559594549.png

Bu en yüksek GTA 5 ayarlarında.

1685559627079.png

Bu da Cyberpunk bariz fark ortada ki RDR2 Cyberpunk'ı grafik konusunda 2'ye katlıyor o manada düşünün.

Oynarken "vay anam babam be bu oyun tam bir cennet" demezsin ama oynarken bence hala gayet yeterli grafikleri. Benim gözüme pek kötü gözükmüyor.

Geri
Yukarı