GTA 5'te 5 FPS Almak

Biraz araştırmam ile 20-30 fps alıyorsunuz. Eğer Gtx 750 Ti ekran kartınız var ise Pentium G3258 almak daha mantıklı. G3258, A6-6400K'dan daha performanslıdır.
Malesef ki işlemcinin siparişini verdim. Yani artık ne kadar oluyorsa o kadarla yetinicez. Bu arada iyi bir çözünürlükten kastım 1366×768pp. Yani 1080p veya 4K falan istemiyorum. 1366×768 de 30 FPS yakalasın yeterli.

Tek bir bellek mi satin aldiniz yoksa cift kanal mi ? Bellek hizlariniz nedir ? Eger cift kanal bellek satin aldiysaniz frekans degerlerini de 1866MHZ ve uzerine cekerseniz bahsettiginiz cozunurlukte 30FPS ve uzeri alirsiniz.

Tek bir bellek mi satin aldiniz yoksa cift kanal mi ? Bellek hizlariniz nedir ? Eger cift kanal bellek satin aldiysaniz frekans degerlerini de 1866MHz ve uzerine cekerseniz bahsettiginiz cozunurlukte 30FPS ve uzeri alirsiniz.
İki adet kingston hyperx fury 4 GB RAM'im var. Yani toplamda 8 GB. Sistemimin son şekil bulmuş hali şöyle
  • AMD A6-6400K işlemci
  • 4x2 GB toplamda 8 GB Kingston Hyperx Fury RAM
  • Nvidia Geforce GTX 750
  • 600 W power supply

Mantıksız bir sistem olmuş diyeceğim fakat ürünler elinize geçti sanırım. Bir kere GTA 5 için çift çekirdekli işlemci alınmaz. Hayırlı olsun.

Mantıksız bir sistem olmuş diyeceğim fakat ürünler elinize geçti sanırım. Bir kere GTA 5 için çift çekirdekli işlemci alınmaz. Hayırlı olsun.
Sağolun. Vallaha memnunum şu an sistemden bu kadar bütçe ile bu kadarı toplanıyor. Yinede 35-45 arası bir FPS değeri alabiliyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı