GTA 5'te aracın içinden ışık geçiyor

İşletim sistemi
Windows 11

SeymenFX

Decapat
Yer
İzmir/Buca
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İntel Core i5 11400h Ekran Kartı: GeForce GTX 1650 4 GB Ram: Crucial 2x8 16 GB DDR4
Meslek
Tavuk Döner Kaçakçılığı
RAM
2x16 3200 Mhz Crucial
Ekran kartı
GTX 1650 4GB
İşlemci
İntel Core i5 11400h
20221030142006_1.jpg

20221030141939_1.jpg

20221030141905_1.jpg

Evet fotoğraflarda da gördüğünüz gibi ilginç bir hata var. İlk defa karşılaşıyorum nasıl çözeceğim? Oyunun kendi araçlarında ve modlu araçların tümünde var bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurduğunuz tüm modları silmeyi denediniz mi?

Kurduğunuz tüm modları silmeyi denediniz mi?
Denedim hocam onu da tüm scriptleri modları falan kaldırdım oyunda hiç bir şey kullanmadım fakat sonuç değişmedi.

Bu Rockstar Games insanı deli eder Online'dan daha fazla para kazanmak için güncelleme getiriyor olan Story Mode oyuncularına oluyor her yeni sürümde hataları çözmeye çalışıyoruz.

Denedim hocam onu da tüm scriptleri modları falan kaldırdım oyunda hiç bir şey kullanmadım fakat sonuç değişmedi.

Bu Rockstar Games insanı deli eder Online'dan daha fazla para kazanmak için güncelleme getiriyor olan Story Mode oyuncularına oluyor her yeni sürümde hataları çözmeye çalışıyoruz.
Hocam az önce girip baktım bende olmuyor böyle bir sorun, denerim diyorsanız oyunu yeniden indirebilirsiniz. Ama uğraşamam oyun çok büyük diyorsanız öyle kalsın. 100% çözüm değil tabii ki bu işe de yaramayabilir.

Arkadaşlar oyunu doğruladım fakat tekrar deneyeceğim. Çözülürse mesaj yazarım çözülmez ise mecbur tekrardan yükleyeceğim.

Arkadaşlar oyunu modlarla birlikte silip tekrar yükleyin hata çözülecek ben yaptım oldu.

Arkadaşlar oyunu doğruladım fakat tekrar deneyeceğim. Çözülürse mesaj yazarım çözülmez ise mecbur tekrardan yükleyeceğim.

Arkadaşlar oyunu modlarla birlikte silip tekrar yükleyin hata çözülecek ben yaptım oldu.
Arkadaşlar tekrardan bozuluyor denemeyin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı