GTA 5'te FPS düşmesi RAM takviyesi ile gider mi?

İşletim sistemi
Windows 8.1
Arkadaşlar bende Lenovo G50 30 var ve GTA 5 15 FPS falan. Çok fazla drop oluyor. 4 GB RAM eklesem droplar gider mi?

Ustam bu PC de GTA 5 pek mümkün değil gibi duruyor. RAM'le falan uğraşma bence GTA 5 için. 8 yükseltmen tabii iyi olur ama GTA 5 için uygun bir bilgisayar değil kesinlikle.

Ben anca GTA 10 çıktığında GTA 5'i 30FPS oynarım :(

Okey 5 sene beklemem lazım.

Dostum bende çok çabaladım iyi bir PC için. Yaşın kaç okul okuyor musun bilmiyorum ama yaz tatillerinde çırak olarak bir şeyler yap para biriktir ailen de biraz destek olsa 10 bine toplasan bile sana GTA oynatcak bir sistem alırsın. GTX 1650 alsan GTX 1050 Ti bile alsan sana oynatır uğraş biraz 5 sene beklenmez çünkü. Tabi yaşına bağlı küçüksen çalışmana daha erken.

Son düzenleme:
Ustam bu PC de GTA 5 pek mümkün değil gibi duruyor. RAM'le falan uğraşma bence GTA 5 için. 8 yükseltmen tabii iyi olur ama GTA 5 için uygun bir bilgisayar değil kesinlikle.

Dostum bende çok çabaladım iyi bir PC için. Yaşın kaç okul okuyor musun bilmiyorum ama yaz tatillerinde çırak olarak bir şeyler yap para biriktir ailen de biraz destek olsa 10 bine toplasan bile sana GTA oynatcak bir sistem alırsın. GTX 1650 alsan GTX 1050 Ti bile alsan sana oynatır uğraş biraz 5 sene beklenmez çünkü. Tabii yaşına bağlı küçüksen çalışmana daha erken.

Yaşım biraz küçük okul okuyorum.

GTA 5 oynamak için minimum önerilerimi yazayım ama anakartın desteklemiyor olabilir.

Core 2 Quad Q8300 ve üstü işlemci minimum.
Ekran kartı GT420 önerebilirim idare edecektir normal ayarlarda.
Anakartın desteklemezse anakart olarak G41 veya G43 falan al asla ASUS alma OC yapamazsın Gigabyte OC çok iyi.
420 ne hocam saçmalama 20 fps anca alır

Yeni konular

Geri
Yukarı