GTA 5'te görev gelmiyor

Dei sen

Zeptopat
Daha fazla  
Oyunu %39 civarı bir şey olarak bitirdim şu an trevor ve michaelde 1 franklinde 2 görev var olarak gosteriyor ancak haritada hiçbir şey yok. Arabay bindiğimde mark get away location gibi bir şey yaziyor çekiyorum gizli bir yere ariyorum michaeli (doğru yeri arıyorum) daha sonrasında mission passed diyor ve h diye bir yeri işaretliyor oraya gitmeyi işaretliyorum h yazısı birkaç saniye sonra kayboluyor. (o yer FBI'ın yeri) gittiğimde hiçbir şey yok sonra dolanıyorum gene aynı hildirim hiçbir ilerleme yok oyun orijinal Xbox'dan oynuyorum görevler bitmiş olamaz herhalde. %38deyim daha.

Sahilin sonuna veya ıssız bir yere 4 kişilik hızlı bir araç bırakıp telefondan birini araman gerekli lester olması gerekiyordu sanırım.

Arabanın kaç arabası olmasını istiyor 4 kişilik hızlı yani aranayı kabul ediyor ıssız bir yere gidiyorum leaster olmuyor benden ya franklin ya da trevor olmasını istiyor arıyorum h yeri çıkıyor olmuyor yani gene ayninşey leaster ile olmuyor.

Arabayi doğru yere koyduguna emin misin? Bir de araba kaç kişilik. Kendi kişisel araban da olmaması gerekiyor.

Araba doğru kabul ediyor arabayı.

Geri
Yukarı