GTA 5'te görev kalmadı

YYagiz08

Centipat
Daha fazla  
Lester görevini yaptım 3 adam seçtirdi sonrasında ne haber ver ne bir şey Franklin'in üstünde 1 yazıyor ama hiçbir görev yok. Haritayı komple açmam mı gerek? Şu an azı açık.

Lester görevini yaptım 3 adam seçtirdi sonrasında ne haber ver ne bir şey Franklin'in üstünde 1 yazıyor ama hiçbir görev yok. Haritayı komple açmam mı gerek? Şu an azı açık.

Hocam tam hatırlamıyorum ama bir görev vardı zamanında bende yaşamıştım 4 kapılı bir araç bulup gizli bir yere saklıyordunuz sonra da konferans görüşmesi olarak michael franklini arıyordunuz görevi kimle yaptığımızı hatırlamıyorum fakat sol üstte çıkar zaten doğru karakterdeyseniz getaway vehicle gibi bir şey yazıyor ise dediğim şeyi yapın büyük ihtimal o görevdir.

Hocam bende anlamadım bende de aynıydı görev yoktu hatta geçen arkadaşımda da aynı şey olmuştu arkadaşım yeniden başladı şu an bitirmek üzere bir sıkınıt yok ama biraz daha araştırın

4 kapılı bir araç buluyorsunuz hocam ya sahilde bir yere ya da bir garaja götürüyordunuz.

Union depository banka aracı görevindesiniz yüksek ihtimal tek doğru yazan kişi ilk cevap veren arkadaş onun dediğini yapın sonrasında görev heist olarak gözüküyor.

Hocam tam hatırlamıyorum ama bir görev vardı zamanında bende yaşamıştım 4 kapılı bir araç bulup gizli bir yere saklıyordunuz sonra da konferans görüşmesi olarak michael franklini arıyordunuz görevi kimle yaptığımızı hatırlamıyorum fakat sol üstte çıkar zaten doğru karakterdeyseniz getaway vehicle gibi bir şey yazıyor ise dediğim şeyi yapın büyük ihtimal o görevdir.
Dediğim görev büyük ihtimal videoda yapılşı var illa oraya saklamak zorunda da değilsiniz bu arada
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı