GTA 5'te görevleri gece yapınca gerilmek

Hocam bu tüm oyunlarda böyle GTA IV'e özel değil ama siz bilirsiniz. Biraz çağ dışı kaldınız anlaşılan.
Fanboyluğun alemi yok. Mantıklı olup, yazanı doğru düzgün okuyup anlayın bi.
Kaç tane oyunda majör fiili ters elle yapıyorsunuz ? Sallamak kolay, tekrar ediyorum: Kaç oyunda majör işi ters elle yapmak zorundasın? Bahsettiğim şey Counter Strike oynarken fareyi sol elle tutmak gibi bir şey. Yok yön tuşlarını atarım dersen, bu sefer kamerasız kalıyorsun viraj dönünce önünü göremiyorsun. Çalışan bi mod varsa oynanır yoksa çöp diyorum, benim fikrim. Ters eliyle hat sanatı yapabilenlerin olduğu yere düştüm anlaşılan. 🤬

Fanboyluğun alemi yok. Mantıklı olup, yazanı doğru düzgün okuyup anlayın bi.
Kaç tane oyunda majör fiili ters elle yapıyorsunuz ? Sallamak kolay, tekrar ediyorum: Kaç oyunda majör işi ters elle yapmak zorundasın? Bahsettiğim şey Counter Strike oynarken fareyi sol elle tutmak gibi bir şey. Yok yön tuşlarını atarım dersen, bu sefer kamerasız kalıyorsun viraj dönünce önünü göremiyorsun. Çalışan bi mod varsa oynanır yoksa çöp diyorum, benim fikrim. Ters eliyle hat sanatı yapabilenlerin olduğu yere düştüm anlaşılan. 🤬
Gta SA oynarken de sağ elinizle kamerayı tutuyorsunuz. WASD tuşlarından mı şikayetcisiniz anlamıyorum. Çünkü GTA IV'e özel bir kontrol mekaniği yok.

Gta SA oynarken de sağ elinizle kamerayı tutuyorsunuz. WASD tuşlarından mı şikayetcisiniz anlamıyorum. Çünkü GTA IV'e özel bir kontrol mekaniği yok.
GTA 4 ve SA nın araç kamera sisteminde fark yok diyorsan, bence boşver benim ne dediğimi. Oyuna 4'te giren telefon nedeniyle tuşlarda getirilen yenilik, kimi sevdi kimi sevmedi. Anlaşılmadıysa şu insanlar neyi tartışıyor ona da bakabilirsin. Mesele WASD değil, her oyunda WASD kullanıyoruz yoksa konsol alırdım. Mesele araç kamera sisteminin çöplüğü. Hangi elle kullanırsan kullan, seni fareye mecbur bırakması. Çözümünüz varsa şurdaki garibanları da haberdar edin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı