GTA 5'te menyo ile hız artmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

sait berk

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 12GB , 16 GB ram 3200 Mhz , İ5- 12400F İşlemci , Asus H610M-E Anakart
Meslek
Yazılım Öğrencisi
RAM
16 GB
Ekran kartı
1050 Ti
Anakart
oem
İşlemci
i5 3570
Merhaba ben menyo trainer indiridim en son versiyon ve oyuna motor falan yükledim mesela Hayabusa falan yükledim fakat oyunda araçların torkunu ve beygirini değiştirsemde araçların hızları artmıyor, sorunun neden olduğunu anlayamadım.

Merhaba sorunu anladım ama kardeşim biraz daha detaylı anlatman lazım.Birkaç tane arabada mı denedin? yoksa sadece 1 arabada deneyip mi sorunu yazdın? Eğer birden fazla deneyip yazdıysan sorun şu olabilir bu benim fikrim menyoo'nun sürümünede bağlı olabilir.Menyoo yüklerken birkaç dosyayı eksik yüklemiş olabilir ama sanmıyorum çünkü eğer eksik yükleseydi oyunu başlatırken hata verirdi.

Merhaba sorunu anladım ama kardeşim biraz daha detaylı anlatman lazım. Birkaç tane arabada mı denedin? Yoksa sadece 1 arabada deneyip mi sorunu yazdın? Eğer birden fazla deneyip yazdıysan sorun şu olabilir bu benim fikrim Menyoo'nun sürümünede bağlı olabilir. Menyoo yüklerken birkaç dosyayı eksik yüklemiş olabilir ama sanmıyorum çünkü eğer eksik yükleseydi oyunu başlatırken hata verirdi.

Evet haklısın eksik yükleseydim açılmaz direk menyo. Asi hata verirdi.
Ve arabalarda değil motorlarda denedim, ben bayağı motor delisiyimede, h2r modu falan yükledim Hayabusa, R25, R6 modu falan yükledim hiçbirindede beygir ve torku artıramıyorum.

Evet haklısın eksik yükleseydim açılmaz direk menyo. Asi hata verirdi.
Ve arabalarda değil motorlarda denedim, ben bayağı motor delisiyimede, h2r modu falan yükledim Hayabusa, R25, R6 modu falan yükledim hiçbirindede beygir ve torku artıramıyorum.
Kardeşim büyük ihtimalle menyoo sürüm ile alakalı bazı sürümlerde böyle bir hata oluyor olabilir ve sadece hız ayarı değil diğer şeylerde sorunlu olabilir ona göre menyoo'nun bu sürümünü sil en yenisini yükle.

Kardeşim büyük ihtimalle Menyoo sürüm ile alakalı bazı sürümlerde böyle bir hata oluyor olabilir ve sadece hız ayarı değil diğer şeylerde sorunlu olabilir ona göre Menyoo'nun bu sürümünü sil en yenisini yükle.

Tamam en yeni sürüm olduğunu düşünüyorum ama gene de ne olur ne olmaz diye en yenisini yükleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı