GTA 5'te ne yapılabilir?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
GTA 5 indirmiştim ve serbest, hikayeye uymadan oynuyordum. Artık yapacak bir şey bulamayınca silmiştim. GTA 5'i tekrar yüklesem, neler yapabilirim? Mod kursam falan eğlendirir mi?

GTA 5 indirmiştim ve serbest, hikayeye uymadan oynuyordum. Artık yapacak bir şey bulamayınca silmiştim. GTA 5'i tekrar yüklesem, neler yapabilirim? Mod kursam falan eğlendirir mi?
Sokaklarda delir, milleti döv, otobana çık, fotoğraf çek, Polislerden kaç, dağlarda araba sür. Sokaklarda araba patlat. Otobanda roketatar ile arabalara saldır. Hatta istersen striptiz kulübüne git. Sonra istersen onların da fotoğrafını çek.

Sokaklarda delir, milleti döv, otobana çık, fotoğraf çek, Polislerden kaç, dağlarda araba sür. Hatta istersen striptiz kulübüne git.
Hepsini yapıyorum ama bir süre sonra sıkıyorum. Bazen tren vagonuna çıkıp etrafa falan sıkıyordum sıktı artık. Daha farklı bir şeyler denemek istiyorum.

FiveM oynayabilirsiniz.
3-5 servere girdim de herkes AFK olunca geri sildim.

Hepsini yapıyorum ama bir süre sonra sıkıyorum. Bazen tren vagonuna çıkıp etrafa falan sıkıyordum sıktı artık. Daha farklı bir şeyler denemek istiyorum.
Sanırım oyunu %100 bitirince bir UFO çıkıyordu. Ona bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı