GTA 5'te simülasyona benzeyen mod önerisi

ScorFy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xigmatec Grip 650W // MSI B560M A Pro // MSI RTX 3060 12GB Ventus 2X OC // 11400F // Gskill 3200 MHZ // Kingston NV2 1 TB + 500 GB Toshiba HDD 2.5 inch // SteelSeries Aerox 3 Wireless // JBL Quantum 610 // G213 Prodigy // Asus VG258QR + MSI MP241X // Logitech G923 + Shifter
Merhaba. GTA 5 için mod arıyorum örneğin taksi kullanmak. Şu an için direksiyon setine uyarladım oyunu. Simülasyon oyunu tavsiyesi linkteki önceki açtığım bir forum ve isteklerim orada az çok belirgin. GTA için şu modları düşünüyorum gerçekçi taksi şoförlüğü, gerçekçi yakıt, daha iyi bir pov açı, daha az tutan bir fren ( %10 basınca dip fren gibi oluyor, daha gerçekeğe yakın olması ) kısa süreli trafik lambası, yoğun trafik. GTA 5 için iyi bir modlayıcı değilim, mod kurmayı çok bilmiyorum. Eklemem gereken modlar nelerdir? Kullanım zevkini neler arttırır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçek Los Angeles grafik modu: Real California Architecture
Gerçek hayat arabaları grafik modu: Life Like Vehicle Textrue Pack
Tüm binalar girebilme modu: Enable All Interiors (WIP)
Yoga ve fitness yapma modu: Fitness & Vitality [.NET]
Hız sabitleme modu: LeFix Speedometer
Gerçekçi benzin modu: LeFix Simple Fuel
Araç bagajı açıp silah koyma modu: Car Inventory
Meslekler: Simple Jobs [.NET]
Otobüs şoförü modu: LSTransit Bus Mod
İşportacı modu: Working Hotdog Vendors
İşportacı takocu modu: Working Taco Trucks
Polisin sağa çekmesi modu: Pull Me Over

Not: Hocam simülasyon seviyorsunuz belli ki. Modlarla rol yapabilirsiniz ama simülasyon asla olmaz. Sadece araba sürme işi gerçekçi olabilir o da direksiyon seti ile. Eğer simülasyondan çok rol yapmak ile ilgileniyorsanız Rage MP'de bir sunucu bulup online rol yapabilirsiniz. Benim oynadığım bir tane sunucu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçek Los Angeles grafik modu: Real California Architecture
Gerçek hayat arabaları grafik modu: Life Like Vehicle Textrue Pack
Tüm binalar girebilme modu: Enable All Interiors (WIP)
Yoga ve fitness yapma modu: Fitness & Vitality [.NET]
Hız sabitleme modu: LeFix Speedometer
Gerçekçi benzin modu: LeFix Simple Fuel
Araç bagajı açıp silah koyma modu: Car Inventory
Meslekler: Simple Jobs [.NET]
Otobüs şoförü modu: LSTransit Bus Mod
İşportacı modu: Working Hotdog Vendors
İşportacı takocu modu: Working Taco Trucks
Polisin sağa çekmesi modu: Pull Me Over

Not: Hocam simülasyon seviyorsunuz belli ki. Modlarla rol yapabilirsiniz ama simülasyon asla olmaz. Sadece araba sürme işi gerçekçi olabilir o da direksiyon seti ile. Eğer simülasyondan çok rol yapmak ile ilgileniyorsanız rage MP'de bir sunucu bulup Online rol yapabilirsiniz. Benim oynadığım bir tane sunucu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler hocam. RP serverı daha önce denedim ancak zevk alamadım. Grafik kalitesi aramayan biriyim bu grafik kısmına girmedim oyunu ekstra modlarla karıştırmamak için. Yakıt, otobüs şoförü modları yeterli oldu. Fren dozajını ayarlamak için bir yöntem var mı?

Benim gibi olan başka oyuncular için eklediğim 2 mod var onları da paylaşayım. Better vehicle first person, L.S traffic.

Teşekkürler hocam. RP serverı daha önce denedim ancak zevk alamadım. Grafik kalitesi aramayan biriyim bu grafik kısmına girmedim oyunu ekstra modlarla karıştırmamak için. Yakıt, otobüs şoförü modları yeterli oldu. Fren dozajını ayarlamak için bir yöntem var mı?

Benim gibi olan başka oyuncular için eklediğim 2 mod var onları da paylaşayım. Better vehicle first person, L.S traffic.
Fren dozajı çok çok zor hocam. Ancak direksiyon setinin pedalıyla olacak bir iş o... ETS'deki gibi tuşlarla yumuşak fren imkansız.

Yeni konular

Geri
Yukarı