GTA 6, 17 Mayıs’ta Duyurulabilir

Görüşürüz çıkınca, siz gta 6 beklentinizi o kadar saçmalığa çıkarttınız ki bunun günümüz teknoloji sınırları içinde olduğunu unuttunuz. Size sorsak 3 tane gta 5 haritası hepsi birbirinden mükemmel karakterler, inanılmaz oynanış. Müthiş bir yapay zeka açık dünya vs vs. Bunlar ne RDR2 de ne de gta 5 de var. RDR2 de oynanış yok, gta 5 de karakter yok. İlla birinden taviz vermek gerekiyor. Hele bir de eski nesil konsollara getireceklerse o zaman hiç bir şey beklemeyin bu oyundan.

Görüşürüz çıkınca, siz gta 6 beklentinizi o kadar saçmalığa çıkarttınız ki bunun günümüz teknoloji sınırları içinde olduğunu unuttunuz. Size sorsak 3 tane gta 5 haritası hepsi birbirinden mükemmel karakterler, inanılmaz oynanış. Müthiş bir yapay zeka açık dünya vs vs. Bunlar ne RDR2 de ne de gta 5 de var. RDR2 de oynanış yok, gta 5 de karakter yok. İlla birinden taviz vermek gerekiyor. Hele bir de eski nesil konsollara getireceklerse o zaman hiç bir şey beklemeyin bu oyundan.
Üstad teknoloji çok gelişti tabi oyun motorlarında. Mesela Nanite adlı teknoloji çıkarttı Unreal Engine. Çok çok gerçekçi görüntü elde edilebiliyor.

Görüşürüz çıkınca, siz GTA 6 beklentinizi o kadar saçmalığa çıkarttınız ki bunun günümüz teknoloji sınırları içinde olduğunu unuttunuz. Size sorsak 3 tane GTA 5 haritası hepsi birbirinden mükemmel karakterler, inanılmaz oynanış. Müthiş bir yapay zeka açık dünya vs vs. Bunlar ne RDR2 de ne de GTA 5 de var. RDR2 de oynanış yok, GTA 5 de karakter yok. İlla birinden taviz vermek gerekiyor. Hele bir de eski nesil konsollara getireceklerse o zaman hiçbir şey beklemeyin bu oyundan.

İlk başta eski nesil konsollara gelmeyecek bunu bil.
Ayrıca RDR2'nin dünyası gayet iyi RDR2'yi bitirdim 60 saatim var oyunda. RDR2'de bunu yapan Rockstar GTA6'da bu işi katlar. Ayrıca RDR2'nin oynanışı kötü diyen 2 kişi gördüm 2'side bu konudan çıktı RDR2'yi oynamadığın çok belli. Ayrıca biri 2018 yapım biri 2013 yapım. Oyunun sızan videolarını izlediysen çok sanmıyorum çoğu oyunun test aşamasından daha iyi. Tabii yapay zekanın nasıl olacağı tam olarak belli değil. Ama piyasadaki en iyi yapay zekayı yapacaklarını düşünüyorum günümüz şartlarında.

GTA 5'in üstüne çok bir şey ekleyeceklerini sanmam. RDR2'den hallice bir oyun olur GTA 6.RDR 2 bayağı iyi çünkü. Hani, fazla iyi.

Geri
Yukarı