GTA 6 bilgisayara ne zaman çıkar?

ramaz

Decapat
Daha fazla  
Merhaba GTA6 PC'ye 2025'te çıkar mı? Take two yaptığı açıklamayı biliyorum ama sonuçta başlangıçta PC'ye çıkmayacakta dememiş sadece PC'den bahsedilmemiş yani benim hala umudum var gibi neticede 1,5 sene uzun bir süre optimize edilir gibi. 1,5 senede PC'ler için sizin düşünceleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
ake two yaptığı açıklamayı biliyorum ama sonuçta başlangıçta PC'ye çıkmayacakta dememiş sadece PC'den bahsedilmemiş yani benim hala umudum var gibi
RockStarın sitesinde sadece PS5 ve Xbox Series X/S yazıyor. Yani oyun ilk önce konsollara gelecek.

2026 2. çeyrek - 2027 1. çeyrek.

Rockstar hiçbir zaman PC'ye aynı anda çıkarmaz. Sony'de bunu fırsat bilip GTA 6 ile PS5 Pro çıkaracak ve PS5 satışları patlayacak. Rockstar'ın bu kararı çok doğru.

Niye doğru hocam elinde PS5 var diye mi yoksa Sony babanın şirketi olduğu için mi merak ettim.

Niye doğru hocam elinde PS5 var diye mi yoksa Sony babanın şirketi olduğu için mi merak ettim.

Dostum çoğu oyun PC'ye portlanınca hatalarla dolu oluyor. Özellikle Rockstar gibi bir firmanın buglu oyun çıkarması pek hoş olmaz ayrıca bunun 4090'ı var, 1050 Ti'ı var 3060'ı var. Sen bir firma olduğunu düşün konsola mı portlamak daha kolay bilgisayara mı? Sırf bu olaydan dolayı PS5 aldım ve gerçekten rahatladım. Sony yüksek ihtimal GTA 6 çıkınca PS5 Pro çıkaracak ve Avrupa Amerika gibi yerlerde oyun için her zaman konsol tercih edilir.

Dostum çoğu oyun PC'ye portlanınca hatalarla dolu oluyor. Özellikle Rockstar gibi bir firmanın buglu oyun çıkarması pek hoş olmaz ayrıca bunun 4090'ı var, 1050 Ti'ı var 3060'ı var. Sen bir firma olduğunu düşün konsola mı portlamak daha kolay bilgisayara mı? Sırf bu olaydan dolayı PS5 aldım ve gerçekten rahatladım. Sony yüksek ihtimal GTA 6 çıkınca PS5 Pro çıkaracak ve Avrupa Amerika gibi yerlerde oyun için her zaman konsol tercih edilir.
PS5 satışlarının patlaması seni niye heyecanlandırdı onu merak ettim ben

Geri
Yukarı