GTA 6 fizikleri nasıl olacak?

GTA 6 fragmandaki beyaz bikinili ablanın yanına gidip halini hatrını sormayı çok isterim.

GTA 6 araç özelleştirmesi, fizikler, NPC yapay zekası, saç sakal uzaması, gibi birçok ozellik ile yine ağizlarımızı açık bırakacak bir oyun olacağını düşünüyorum.

Özellikle, RDR 2 olduğu gibi gerçek insan gibi hissettiren NPC'leri gormeyi çok isterim umarım olur,

Araçların sürüş fiziklerinin GTA 4, 5'ten daha iyi olacağını düşünüyorum.

Plajda araba ile oradaki insanlara yapacağım fanteziler çık aklımdan.
Bir videoda görmüştüm sanırım bir patent almışlar birkaç ay önce. Npc'lerin realistik olması için. Yani npc'ler çok çok iyi olur...

Arkadaşlar merhaba. GTA 4 gibi mi yoksa GTA 5 gibi mi fizikler bekliyorsunuz? Tabii buna her şey dahil araba sürme koşma düşme vs.
özellikle GTA 5'te tek yumrukta adamı etkisiz hale getirme veya araba fizikleri gibi şeylerin bu oyunda düzeltileceğini biraz daha GTA 4 gibi olacağını düşünüyorum. Araç sürerken ki o gerçekçilik de GTA 4'e yaklaşacak yeniden bence.
Sizce nasıl olacak?
GTA 4'ün fizikleri gibi yapmaları iyi olur ama bence kendisine has bir gerçekçiliği olacak.

Bir videoda görmüştüm sanırım bir patent almışlar birkaç ay önce. NPC'lerin realistik olması için. Yani NPC'ler çok çok iyi olur...

Olsun olsun yaşlandık beklerken bu kadar zamandan sonra :)

GTA 4'ün fizikleri gibi yapmaları iyi olur ama bence kendisine has bir gerçekçiliği olacak.

RDR2'ye benzeyecek birçok yönü fizik açısından bence.

GTA 6'nın fizikleri GTA 5 gibi rezalet olacak, nereden anladın diyeceksiniz, o hız botu sahnesindeki su kısmı çok kötüydü ve araba fizikleri falan, maalesef kötü bir şey olacak.

GTA 6'nın fizikleri GTA 5 gibi rezalet olacak, nereden anladın diyeceksiniz, o hız botu sahnesindeki su kısmı çok kötüydü ve araba fizikleri falan, maalesef kötü bir şey olacak.

Fragmanın sonlarındaki kırmızı araba ile viraj dönüşleri daha çok GTA 5 fiziklerine benziyor gibi.

GTA 4 gibi fizikler yerine GTA 5 gibi fiziklerin olmasını tercih ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı