GTA 6 nasıl olacak?

Şu anki bilgisayarım laptop Monster'in Tulpar T7 v20.4'ü

NVIDIA RTX 3060 Max 6 GB GDDR6 192 bit ekran kartı 1.5 TB hafıza i7 11800H bu sistemin yetersiz kalacağını düşünüyorum düşünmüyor istiyorum oyun öyle bir kaliteli olsun ki benim bilgisayarım yetersiz kalsın bu sayede PC'yi de yenilemiş olayım 😂😂

Hocam herkes böyle düşünse Rockstar 2 güne çıkarır GTA 6'yı.😂😂😅

Doğru bir an için Steam'ın dolar kurunu güncellemediğini unutmuşum o zaman düzeltiyorum ve size katılıyorum oyuna 2024 de çıkacak diyorlar ama 2025 için konuşalım asgari ücret 20k olur Steam dolar kuru 25-30 arası olur oyunu da 130 dolar çıktığını varsayarsak dediğiniz gibi 4-5 bin TL gibi bir rakama çıkar yine Steam indirimi ile 2500'a falan alabiliriz.
Not: GTA 5'i 28 Şubat 2022 de 77.33 TL'ye almışım.

Daha yeni yeni standart sürümü 70 dolar olan oyunlar çıkıyor ve yurt dışındaki insanlar bundan memnun değilken gelmiş 130 dolar diyorsun :D Adamların oyuna ayırdıkları bütçe fazla diye oyunun fiyatının olağandışı bir fiyattan çıkma gibi bir olasılığı yok. Zaten 40 dolara sattıkları GTA 5'ten milyarlarca dolar kar ettiler ve bu oyunda da aynı durum yaşanacak. Yani en fazla 80-90 dolar fiyatına çıkış yapar bu da ülkemizde 2800 TL civarına gelir.

Daha yeni yeni standart sürümü 70 dolar olan oyunlar çıkıyor ve yurt dışındaki insanlar bundan memnun değilken gelmiş 130 dolar diyorsun :D adamların oyuna ayırdıkları bütçe fazla diye oyunun fiyatının olağandışı bir fiyattan çıkma gibi bir olasılığı yok. Zaten 40 dolara sattıkları GTA 5'ten milyarlarca dolar kar ettiler ve bu oyunda da aynı durum yaşanacak. Yani en fazla 80-90 dolar fiyatına çıkış yapar bu da ülkemizde 2800 TL civarına gelir.

Keşke dediğiniz gibi olsun ben biraz daha kötü senaryo düşündüm. : )

Yeni konular

Geri
Yukarı