GTA 6 hakkında ne düşünüyorsunuz?

2018'de RDR2 gibi bir oyun ortaya koyan Rockstar'ın en iyi oyun serisi olan GTA'yı kötü yapacağını ya da beklentinin altında kalacağını söyleyenler çok komik.
İyi de geliştiricilerin çoğu ve şirket sahiplerinden Dan Houser artık yok.
O kalitede bir iş beklemeyin.
Bahsettiğim çalışanlar gittikten sonra çıkan oyun Definitive Edition,tabi ki önyargı ile yaklaşacağız.

Beklentiyi yüksek tutmamak gerek,dan Houser'ın eksikliğini hissedeceğiz.
Daha önce oynadığımız Rockstar oyunlarının kalitesinde olmayacak, fakat Definitive Edition faciası gibi sonuçlanacağını düşünmüyorum.
İçi boş sadece Online kasan bir oyun olması yüksek, umarım öyle olmaz.

Tahmininiz çok saçma geldi açıkçası. İçi boş Online kasan bir oyun olsa adamlar şimdiye çoktan çıkarırdı, niye bu kadar uzun sürdü çünkü açık dünyanın üzerine çokça koymayı seven bir oyun firması. GTA 5 için her gün yeni bir fikir geldiğini ve bir gün artık bir fikir gelmediği için o gün oyunun çıkma vaktinin geldiğini söylemişti Rockstar yetkilisi. Yani bu adamların bu kadar uzun bir süre çalıştıkları oyunlar dolu dolu gelir. Örneğin, RDR2. GTA Trilogy'de Unreal Engine oyun motoru kullandı Rockstar, yıllardır kullandıkları oyun motoru kullanılmadı, onunla bunu zaten bir tutamayız.

Dan H. reyisten sonra benim beklentilerim düştü açıkçası. Ana hatlarıyla Online olarak hazırlanmış bir GTA sunulacak diye düşünüyorum. Yanında çerezlik bir story modda verirler.

Tahmininiz çok saçma geldi açıkçası. İçi boş Online kasan bir oyun olsa adamlar şimdiye çoktan çıkarırdı, niye bu kadar uzun sürdü çünkü açık dünyanın üzerine çokça koymayı seven bir oyun firması. GTA 5 için her gün yeni bir fikir geldiğini ve bir gün artık bir fikir gelmediği için o gün oyunun çıkma vaktinin geldiğini söylemişti Rockstar yetkilisi. Yani bu adamların bu kadar uzun bir süre çalıştıkları oyunlar dolu dolu gelir. Örneğin, RDR2. GTA Trilogy'de Unreal Engine oyun motoru kullandır Rockstar, yıllardı kullandıklarıoyun motoru kullanılmadı, onunla bunu zaten bir tutamayız.
Peki sence neden Unreal Engine kullandılar?
Rockstar GTA V den çok para kazandı, kazanmaya da devam ediyor.
Tabi ki gelirlerin büyük çoğunluğu online tarafından,GTA VI da tabi ki açık dünya vs. kasacalar fakat hikaye ve karakter yönünden eski oyunlar gibi hit olmayacak.

GTA 6 umarım bizlere eski oyunlar kadar sağlam bir hikaye verir. Açık konuşmak gerekirse 5. oyunun hikayesi gram merak uyandırmadı veya abi oha ya dedirtecek olayları barındırmadı. Umarım bu oyun bizlere Arthur Morgan, Tommy Vercetti, Niko Bellic, CJ gibi bir karakter kazandırır. Online kısmı gram umurumda değil. Zaten 5. oyunun Online kısmında arkadaşlarla playlist atmak dışında çok bir şey yapamadım, cezbetmedi. Hikaye tarafı RDR2 gibi gelmezse büyük hayal kırıklığı olur benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı