GTA 6 için heyecenlanamıyorum

mehmetcbb

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PALIT GTX 1660 6GB

Intel Core i3 10100F

MSI H510M-K PRO

Kingston 2x16GB DDR4 RAM

240GB HP SSD

2TB Western Digital HDD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar zamanında GTA 6 için 3 oyunun mapi aynı olacak dendiğinde hiç sevinemedim. GTA serisi artık sadece Online oyun gibi geliyor. Veya bende bir sorun var. Siz nasıl düşünüyorsunuz? GTA 6 çıktığında alacak mısınız? Ben almıyıcağım. GTA 5 Online'den devam edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar zamanında GTA 6 için 3 oyunun mapi aynı olacak dendiğinde hiç sevinemedim. GTA serisi artık sadece Online oyun gibi geliyor. Veya bende bir sorun var. Siz nasıl düşünüyorsunuz? GTA 6 çıktığında alacak mısınız? Ben almıyıcağım. GTA 5 Online'den devam edeceğim.
Farkındaysan Rockstar yapıyor oyunu yine bir baş yapıt olacaktır.

Hikaye modunu da güzel yapıyorlar eyvallah da online kısmında çok eksileri var. Oyun da güncel hileleri takip ederek para hilesi yapmak mümkün ve arkadaşın yoksa tek başına Heist yapmak ızdırap. Son zamanlar da artık bazı görevler falan fark etmiş olacaklar ki tek başına yapma özelliği eklemişler. Oyun da aşırı derece de hileci var rahat oynanmıyor ve buna rağmen deli gibi para kazanıyorlar.

Hikaye kısmında birçok (belki de hepsi) ofansif espriler artık olmayacak. Malum politik doğruculuk ve SJW sağ olsun. Bu oyunun fiyasko olma olasılığı az değil.

Geri
Yukarı