GTA 6 PS5 vs PS5 Pro

2023 2024 yılları arasında çıkacak. Kullanılan teknoloji ne olduğu bilinmediği için herhangi çözünürlülükte 1 FPS'de alabilirsiniz 500 FPS'te alabilirsiniz. Sorunuzun ucu maalesef çok açıkta. Cevap vermek zor.

2025'ten önce çıkmaz. PS5 desteklemezse zaten saçma olur.

Yeni nesil PS5'ler 1080p oynayabileceğini düşünüyorum çok bir fark yok ama bence çözünürlüğü biz seçsek daha iyi olur. 1080p 30 FPS / 900p 60 FPS.

Ben 900p 60FPS tercih ederim 30FPS oynanmaz artık. Ama tflops gücünden dolayı Series X bence 1080p 60FPS oynatır, optimizasyona bağlı.

PS 5 ile 900p oynamak değişik olacaktır umarım adamakıllı optimizasyonu yaparlar.

Oyununun doku boyutu 8K olacaktır tahminimce, GTA 5 doku boyutu bile 4K'ya yaklaşıktı, o yüzden umarım öyle olur. Ayrıca ben en büyük haritalı bir başka DLC ile oyunun çok pahalı olacağını düşünüyorum.

Oyununun doku boyutu 8K olacaktır tahminimce, GTA 5 doku boyutu bile 4K'ya yaklaşıktı, o yüzden umarım öyle olur. Ayrıca ben en büyük haritalı bir başka DLC ile oyunun çok pahalı olacağını düşünüyorum.

Hocam PS5 kırmak çok saçma zaten 20 bin TL olmuş yurt dışında 600-700 dolar olabilir ama onlarda pek yapacaklarını sanmıyorum o yüzden oyunu parasını ödemek zorundayız ama PC de korsan oynanır bence. Birkaç yıl sonra ucuzlar o zaman Online oynanır konsoldan ama kırılması için (mantıklı olması için) daha 3-5 senesi var çünkü hem stok sorunu var hem onun yüzünden de fiyatlar pahalı.
100 dolara yakın çıkar bence. Türkiye'ye yerel fiyatlandırma yapılmazsa 1000 TL üstü olması kaçınılmaz.

PS5 kaldırır muhtemelen. Oyunun sızan görüntülerinde ps4 ile test yaptıkları kısımlarda var sanırım öyle görmüştüm. Oyun ps4 e bile gelebilir.

Geri
Yukarı