GTA 6 sistem gereksinimleri ne olacak?

Büyük ihtimal öyle olmaz çünkü pek oyuncu toplayamazlar.

Türkiye'den pek oyuncu toplayamazlar desek daha doğru olur belirttiğim sistem 1000 dolar Max bize göre orta ama diğer ülkelere göre bayağı düşük segment bir sistem.
Ben 3 ila 4 yıl arasında çıkacağını düşünüyorum. O yüzden GTA 5'i akıcı oynatan kartların GTA 6'da 10 FPS anca alacağını düşünüyorum.

200 GB fazla bütün dünya'da mı geçecek GTA 6?

Aslında iyi olur bayağı tüm dünya değil de Amerika'da geçse hem tadından yenmez hem de milyon satın alınmalara ulaşır.

Son düzenleme:
Hocam benim tahmin ettiğim minimum sistem gereksinimleri;
Not: Biraz abarttım galiba.
Ekran kartı: RTX 2060 ve RX 5700
İşlemci: i7 ve Ryzen 7
RAM: 16 GB DDR4
Depolama: 200 GB

Hocam benim tahmin ettiğim minimum sistem gereksinimleri;
Not: Biraz abarttım galiba.
Ekran kartı: RTX 2060 ve RX 5700.
İşlemci: i7 ve Ryzen 7.
RAM: 16 GB DDR4.
Depolama: 200 GB.
Minimum bu ise ortalama gereksinimde 3070 falan olur herhalde. 🤣

8 GB RAM GTA 5 için yetiyor lakin baya eski bir oyun artık o, GTA 6 için minimum ekran kartı 1650 falan olur RAM olarak 12 GB'dan aşağısı kurtarmaz büyük ihtimalle, maksimum da ekran kartı olarak 2060 RAM olarakta 16 GB.

Arkadaşlar tahminleriniz çok saçma GTA 4'te 80FPS alan sistem GTA 5'te 70 FPS alıyor.
GTA 5'in grafikleri GTA 4'e göre çok üst düzey olmasına rağmen çok bir FPS farkı bile olmuyor. GTA San Andreas'e bakınca 120FPS alıyor o sistem bence çok büyütmeyin gözünüzde.
Yanlış düşünce. GTA 4 optimizasyon sorunlu bir oyun. Öyle bir sorunlu ki RTX 3090 ile bile 75 FPS civarları alıyorsun..

Geri
Yukarı