GTA 6 sistem gereksinimleri ne olacak?

Benim eski kartımdı bir halt oynattığı yok. RDR2'de 60 FPS almak için yaptığım ayarlardan oyun Skyrim'e dönmüştü. Shadow of the Tomb Raider'ı bile Low ayarlarda oynuyordum 60 FPS almak için. 2015'de çıkan Witcher 3 de orta ayarlarda oynatmıştı. Devri çoktan kapandı aslında. Hazır piyasalar da yüksekken sat gitsin derim.

Singleplayer oyunlara pek aşina değilim Valorant oynuyorum 200 FPS alıyorum hala işimi görüyor o yüzden.
Benim eski kartımdı bir halt oynattığı yok. RDR2'de 60 FPS almak için yaptığım ayarlardan oyun Skyrim'e dönmüştü. Shadow of the Tomb Raider'ı bile Low ayarlarda oynuyordum 60 FPS almak için. 2015'de çıkan Witcher 3 de orta ayarlarda oynatmıştı. Devri çoktan kapandı aslında. Hazır piyasalar da yüksekken sat gitsin derim.

O zaman 1050 Ti altındaki kartları çöpe atalım dostum direkt.

Singleplayer oyunlara pek aşina değilim Valorant oynuyorum 200 FPS alıyorum hala işimi görüyor o yüzden.

İşte olay da burada başlıyor. Rekabetçi oyunlar için hala iyi ama AAA oyunlara girişilecek kart değil. Ben AAA oynadığım için az çekmedim, yeni konsollar da çıktığı için artık oyun grafikleri bir üst seviyeye taşınacak. Ben bilgilendirmeyi yapayım da ona göre yol izlersin gelecek için.

İşte olay da burada başlıyor. Rekabetçi oyunlar için hala iyi ama AAA oyunlara girişilecek kart değil. Ben AAA oynadığım için az çekmedim, yeni konsollar da çıkınca oyun grafikleri bir üst seviyeye taşınacak. Ben bilgilendirmeyi yapayım da ona göre yol izlersin gelecek için.

Bende 1050 Ti alırken rekabetçi oyunlar için almıştım. AAA gibi bir düşüncem yoktu.

Bende 1050 Ti alırken rekabetçi oyunlar için almıştım. AAA gibi bir düşüncem yoktu.

Ben de 2017'de mining patladığında almıştım piyasada RX 570 kalmayınca. GTA VI zaten kim bilir ne zaman çıkar sen kartının keyfini çıkar. İleride yükseltince tüm AAA oyunların ultra ayarlarda keyfini sürersin. Piyasaların normale dönmesi çok vakit alır.

Minimum:
Ryzen 3 3100 / i5 7600 8 GB RAM GTX980 Ti / RX580 7200RPM HDD.
Önerilen:
R5 2600 / i5 10400F 16 GB RAM GTX 1070 / GTX1660 Super / SSD.

Geri
Yukarı