GTA 6'dan neler bekliyorsunuz?

Evet arkadaşlar GTA 6'dan olmasını istediğiniz herhangi bir özellik var mı?

GTA 4 fizikleri ile gelsin, Vice City'de geçsin(modern veya eski hali olması fark etmez o bölgeye gidebilelim), GTA 5'teki gibi gündüzler kısa geceler uzun olmasın, özellikle polislerin yapay zekası gelişsin. Dövüş mekanikleri gerçekçi olsun GTA 5'teki gibi abartıya kaçmasın.

Gerçek hayata çok yakın grafikler bekliyorum. Oyun dünyasında çağ atlanmalı. Birkaç yıldır benzer grafikli oyunlar çıkıyordu. Artık devrim olması gerekiyor.

Gta 6 dan umutluyum. Fiyatına bakmadan alacağım tek oyun olacak muhtemelen. Online kısmı için ayrı bir heyecanlıyım. Gta 5 Online'nin üstüne koyacaklarına %100 eminim. Açık dünyası rdr2 gibi olursa mükemmel olur. NSFW olarak muhtemelen Cyberpunk gibi yaparlar. Hot Coffee mod biraz abartıya kaçar diye düşünüyorum. Hani yapsalar benim açımdan bir sorunu yokta abartılı olur gibi.

Bu dökümanda 90 adet sızıntı videosunda olan şeyleri derleyip bize sunmuşlar. Bayağı büyük bir oyun geliyor gibi.

Alabilmek. Bu devirde hiçbir oyuna 600 TL üzeri para vermek elimden gelmiyor ki gelmemeli zaten eğlence ulan bu 1 hafta sonra bitirip sileceğim niye 2000 TL'ler bayılayım?

Online alanına çok büyük yatırımlar yaptıkları düşünülürse çok gerçekçi bir hayat simülasyonu bekliyorum.

1- Max Payne 3'teki gibi gerçekçi silah taşıma özelliği.
2- RDR 2'den bile daha uzun hikaye.
3- Neredeyse her binaya girebilmek.
4- Daha çok açık dünya aktivitesi.
5- İyi bir optimizasyon.
6- Sekiro gibi oyunun düşük boyutlu olması aşırı yüksek boyutlu olmaması. (Bence 150 GB'yi aşmaması lazım oyunun. 150 GB GTA 6 için normal sayılır.)
7- Çok daha büyük bir harita.
8- NPC'lerle iletişime geçebilmek RDR2'deki gibi. (Bu büyük ihtimalle olacak zaten sızdırılan görüntülerde vardı.)
9- Aşırı gerçekçi grafikler.
10- GTA: San Andreas'taki gibi kas yapma, kilo alma, kilo verme gibi özelliklerin eklenmesi.
11- GTA 4 ve San Andreas'daki restorantta -Burger Shot gibi- yemek yemenin geri gelmesi.
12- Online yerine hikaye moduna odaklanılması.
13- Daha iyi bir menü ve arayüz. GTA V'ninki kötü bence.
14- Tekrardan trene binilebilmesi.

İnşallah GTA 5 V2 gibi çıkmaz bambaşka bir oyun bekliyoruz. Devrim olsun devrim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…