GTA 6'dan spesifik istekleriniz var mı?

Bence bunu yapacak teknolojileri ve birikimleri olsa dahi yapmazlar, kaç kişi bu seviyede bir oyunu oynar ki, unutmamak lazim GTA özellikle Online tarafta, oyuncuyla beslenen bir oyun, boş serverleri istemeyeceklerinden dolayi böylesine bir grafik yapma imkanı olsalar da yapmazlar bence ama fizik motorunu cok geliştirdiler geçen yıllarda mesela belki Just Cause kadar olmasa da, bazi yerlerde yıkılma animasyonlari izlememize imkan tanır.
Katılıyorum, her sisteme hitap etmez. Zaten bunu GTA 5 çıkmadan önce fan sayfası yapmıştı fakat o zamanlar insanların GTA 5 oyunundan çok büyük beklentisi olduğu için, bunun sızdırılmış video olarak yayınlandığına ya da böyle bir oyun olacağına inanıyorlardı. :D

Eee? Türkiye'deki ekonomik sorunlar neden Amerikalı oyun şirketinin kararlarını etkilesin?

Ben zaten firma oyunu çıkartmasın demedim. Eğer sen sırf bir oyun için 35-40 bin lira vermeyi şu şartlarda kabul ediyorsan bir şey diyemem. Benimki sadece şahsi bir görüş. Çok afedersiniz ama bir oyun içinde kalkıp 35-40 bin lira vermem. Ne ülkemiz o kadar zengin. Ne de insanlar o kadar kolay para kazanabiliyor.

Eee? Türkiyedeki ekonomik sorunlar neden Amerikalı oyun şirketinin kararlarını etkilesin?
Amerika'da da çoğu insanda en yeni oyunları ultrada oynatabilecek sistem yok. Enerji sorunları nedeniyle RTX 3090 gibi ekran kartlarının satışı yasaklandı.

Bundan sonra oyunlarda grafik yerine animasyon, hikaye ve oynanabilirliğe odaklanılacağını düşünüyorum.
Singleplayer mod olarak bahsettim adamlar 2dakika uğraşmıyorlar yağmur efektini fixlemek icin mod yapımcıları fixliyor böyle bir şey olabilir mi? :D
Benim demek istediğim, oyun firması şu an yapılan modların yapımcılarına kapatma talebi gönderiyor. Yani yağmur efektini fixleyen modu kullanman yasak. Kimse Rockstar Games'den destek istemiyor, insanlar modifikasyon konusunda elinden geleni yaptı, en azından 15 senelik oyuna mod yapmayı yasaklamamalılar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı