GTA 6'nın trailerı ne zaman çıkar?

Cidden, artık resmi bir Trailer'a ihtiyacımız var. Rockstar RDR2 yüzünden mi bilmiyorum ama GTA 6 için çok gecikti. GTA 5 çıkalı artık 10 yıl olmuşken hala bir trailer teaser bile olmaması Rockstar'ın tembelliğini gösterir. RDR2 ve GTA 5'den paraya para demediler zaten köşeyi döndük bi 15 yıl daha oyun çıkarmayız mantığıyla çalıştılar bence.

Cidden, artık resmi bir Trailer'a ihtiyacımız var. Rockstar RDR2 yüzünden mi bilmiyorum ama GTA 6 için çok gecikti. GTA 5 çıkalı artık 10 yıl olmuşken hala bir trailer teaser bile olmaması Rockstar'ın tembelliğini gösterir. RDR2 ve GTA 5'ten paraya para demediler zaten köşeyi döndük bir 15 yıl daha oyun çıkarmayız mantığıyla çalıştılar bence.

Zaten RDR2'nin çıkışından sonra tam olarak geliştirilmeye başlanmış.

En azından gelen sızıntılarda böyle söyleniyordu.

Trailer den sonra da bilgisayarım GTA 6 kaldırır mı soruları da gelmeye başlar.
Bence o kadar ahım şahım grafikli yapılmayacak. Çok kişiye ulaşması için normal grafiklerle çıkacak. Tabii oyuna ray tracing cart curt eklendin mi sistemi olan adam daha güzel oyun oynayacak ama Rockstar buna önem vermiyor ne kadar çok kişi indirirse kar mantığı ile bakıyor.

2024 ve ya 2025'te çıkar diye düşünüyorum, bu yılın sonunda fragman gelebilir. Oyun 500TL olur diye düşünüyorum zaten çıksa da oynayacak güçte PC yok :D:D

Yeni konular

Geri
Yukarı