GTA Cayo Perico Heist'ında aktif çalışan glitch var mı?

kenan360

Decapat
Cayo perico heistte çalışan glitch var mı? Mesela bir glitch varmış suya atlayıp yüzüyormuşuz, otomatik heist bitiyormuş, internet bağlantısını kesince prepler gitmiyormuş, bağlantıyı kesip giriyormuşuz, para geliyormuş prepler de yerinde duruyormuş. Mesela bu glitchler çalışıyor mu? Veya başka bildiğiniz, hala çalışan bir glitch var mı?

Suya atlayıp yüzme dediğin ana hedefi aldıktan sonra malikaneden çıkıp yüzmekse bu tam olarak glitch sayılmaz.Ben hep bu şekilde kaçıyordum.İnternet bağlantısını kesme glitchini ise denediysem bile beceremedim.Çalışmaya devam ediyor mu bilmiyorum.Güncel olarak çalıştığını düşündüğüm kapı glitchi var.Solo şekilde kartlı kapıları açmaya yarıyor.
Oldukça yakın sayılan bir tarihte paylaşılmış.Muhtemelen çalışıyordur.

Suya atlayıp yüzme dediğin ana hedefi aldıktan sonra malikaneden çıkıp yüzmekse bu tam olarak glitch sayılmaz. Ben hep bu şekilde kaçıyordum. İnternet bağlantısını kesme glitchini ise denediysem bile beceremedim. Çalışmaya devam ediyor mu bilmiyorum. Güncel olarak çalıştığını düşündüğüm kapı glitchi var. Solo şekilde kartlı kapıları açmaya yarıyor.
Oldukça yakın sayılan bir tarihte paylaşılmış. Muhtemelen çalışıyordur.

Hocam ben arkadaşımla beraber ana hedefi aldık ve suya atladık, mayınların arasından gidiyorduk bir anda ekran karar maya başladı, canımız gidiyordu, geri yukarı çıktık anlamadık tam olarak. Sudan nasıl gidebiliriz tam olarak? Bir yönü var mı?

Hocam ben arkadaşımla beraber ana hedefi aldık ve suya atladık, mayınların arasından gidiyorduk bir anda ekran karar maya başladı, canımız gidiyordu, geri yukarı çıktık anlamadık tam olarak. Sudan nasıl gidebiliriz tam olarak? Bir yönü var mı?
Benim izlediğim yol malikaneden çıktıktan sonra düz gitmek.Biraz ileride yol ikiye ayrılıyor ve ayrım noktasında bir tane eleman duruyor.Onu vurup yanındaki motorsikleti alıyorum ve yolun sola ayrılan tarafından gidip ilerideki helikopter pistinin olduğu yönden suya atlıyorum.Oradan yüzerek gidince görev tamamlanmış oluyor.

Benim izlediğim yol malikaneden çıktıktan sonra düz gitmek. Biraz ileride yol ikiye ayrılıyor ve ayrım noktasında bir tane eleman duruyor. Onu vurup yanındaki motorsikleti alıyorum ve yolun sola ayrılan tarafından gidip ilerideki helikopter pistinin olduğu yönden suya atlıyorum. Oradan yüzerek gidince görev tamamlanmış oluyor.

Bunu yarın deneyeceğim, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı