Çözüldü GTA IV ayarları düşürünce "Fatal error D3D" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ankidaster

Decapat
Daha fazla  
1657992967086.png

Oyuna girdigimde bir sorun yok fakat ayarları düsürünce oyundan atıp bu hatayı veriyor ne yapacağım?

Oyunu Steam'den aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun dosyasındaki gtaıv. Exenin özelliklerine gelip uyumluluk kısmından tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak" seçeneğini işaretleyip oyunu Steam'den açın bunu bir dener misiniz hocam.

Steam kütüphanesini. Açın oradan GTA 4'ü seçin ve sağ tıklayarak özellikler'e tıklayın. En başta genel ayarlarda başlatma seçeneklerini ayarla var ona tıklayarak açılan pencereye "-windowed" yazın bir de bunu deneyin hocam. Video bıraktım alttaki gibi deneyin bakalım bir de.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steam kütüphanesini. Açın oradan GTA 4'ü seçin ve sağ tıklayarak özellikler'e tıklayın. En başta genel ayarlarda başlatma seçeneklerini ayarla var ona tıklayarak açılan pencereye "-windowed" yazın bir de bunu deneyin hocam. Video bıraktım alttaki gibi deneyin bakalım bir de.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu açınca bu çıkıyor açılmıyor.

1658073554896.png

1658073725710.png

Geri
Yukarı