Çözüldü GTA IV "Call and Collect" görevinde ara sahne gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

korayberkgenc

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
GTX960
Anakart
Msi Z170
İşlemci
İ5 6600k
Grand Theft Auto 4'ü yıllar sonra tekrar oynamak için Steam'den indirdim. Ara sıra bazı hatalarla karşılaştım fakat call and collect görevini yapmak için görev yerine gittiğimde ara sahne girmiyor ve yeni görevler de gelmiyor. Ne yapmam gerek? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grand Theft Auto 4'ü yıllar sonra tekrar oynamak için Steam'den indirdim. Ara sıra bazı hatalarla karşılaştım fakat call and collect görevini yapmak için görev yerine gittiğimde ara sahne girmiyor ve yeni görevler de gelmiyor. Ne yapmam gerek? Yardımcı olursanız sevinirim.
Yükleme ekranında mı kalıyor?

Evet açık.

Direkt görev başlamıyor. Yükleme ekranı çıkmıyor dolayısıyla.

Hocam otomatik kayıtı kapatıp deneyin bir de. Bazı forumlarda telefonla konuşma sırasında oyunu kaydettiğinden dolayı olmiyabilir yazıyordu. Siz bir deneyin en iyisi.

Çözüm
Hem normal (yani evden) hem de otomatik kayıt yani ikisi de açıksa bu sorun olabilir hocam. Bende de eskiden ara sahnelerde bu tip sorunlar oluyordu. Fakat bu yöntemle hallettim.

Hem normal (yani evden) hem de otomatik kayıt yani ikisi de açıksa bu sorun olabilir hocam. Bende de eskiden ara sahnelerde bu tip sorunlar oluyordu. Fakat bu yöntemle hallettim.

Şu an otomatik kayıt direkt evden başlatıyor. Otomatik kayıtı kapattığımda yine evden başlatacak. Bu durumu nasıl çözebilirim peki. Oyuna en baştan başlamak istemiyorum.

Şu an otomatik kayıt direkt evden başlatıyor. Otomatik kayıtı kapattığımda yine evden başlatacak. Bu durumu nasıl çözebilirim peki. Oyuna en baştan başlamak istemiyorum.

Denemekten zarar gelmez ve en baştan başlamazsınız zaten. Bir böyle deneyin artı olarak V-Sync açıp yapmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı