GTA IV çözünürlük 832x624'te kaldı

İşletim sistemi
Windows 10

wennzy

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
RAM
CRUCIAL Ballistix 2x8(16GB) CL14 4000MHz
Ekran kartı
SAPPHIRE PULSE RX6600 8GB
Anakart
MSI B560M PRO-VDH
İşlemci
i5-11400F
Arkadaşlar oyunu yükledim, girdim ancak çözünürlük bu şekilde. Nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• IMG_20230429_155633.jpg
    IMG_20230429_155633.jpg
    232,6 KB · Görüntüleme: 25
Steam başlatma seçeneklerine "-norestrictions -nomemrestrict" bu komutları yapıştırır mısınız?
Gta IV oyun klasöründen oyun dosyasını bulun. Oradan çözünürlük değişiyor mu bakın.

Şunları dener misiniz?

Şunları dener misiniz?
Kayda değer bir sonuç alamadım maalesef.

Sorunu çözdüm. Oyunun kurulu klasörüne commandline.txt uzantılı bir dosya açıp, içine bu değerleri girdiğimizde bir problem kalmıyor.
-windowed
-width 1920
-height 1080
-percentvidmem 100
-norestrictions
-nomemrestrict

Ancak oyun feci droplanıyor böyle bir sistemde. Nasıl düzeltebilirim bilmiyorum.

Son düzenleme:
Kayda değer bir sonuç alamadım maalesef.

Sorunu çözdüm. Oyunun kurulu klasörüne commandline.txt uzantılı bir dosya açıp, içine bu değerleri girdiğimizde bir problem kalmıyor.
-windowed
-width 1920
-height 1080
-percentvidmem 100
-norestrictions
-nomemrestrict

Ancak oyun feci droplanıyor böyle bir sistemde. Nasıl düzeltebilirim bilmiyorum.
Hocam oyun gerçekten çok sorunlu. Commandline açınca bende farklı sıkıntılar çıkıyordu, ama siizde işe yaramış sevindim.
Laptop mu kullanıyorsunuz?

Hocam oyun gerçekten çok sorunlu. Commandline açınca bende farklı sıkıntılar çıkıyordu, ama siizde işe yaramış sevindim.
Evet çözünürlük problemim gitti ancak droplardan oynanmıyor bile. Şundan 1 yıl öncesine kadar ATI Radeon 5570 ile akıcı bir şekilde oynuyordum. Şimdi RX6600 gibi bir GPU ile bile oynayamıyorum.
Laptop mu kullanıyorsunuz?
Hayır Masaüstü.

Yeni konular

Geri
Yukarı