GTA IV Complete Edition alınır mı?

22 GB alan gerekir. GTA IV'de fizik bir tık daha iyi. Düşük alanla açık dünya istiyorsan en iyi oyun bu. GTA V'deki gibi çoklu karakter yok. Yani GTA gibi sabaha kadar açmaya gerek yok.Alınır yani.

Eskiden GTA4 ayrı, Episodes From Liberty City ayrı bir oyun olarak satılırdı, birleştirdiler Complete Edition adıyla satılmaya başladı.

EFLC içerdiği DLC tadında iki farklı hikaye var, The Lost and Damned ve The Ballad of Gay Tony.

GTA 5 kadar iyi açık dünyaya sahip değil, fakat benim kendi görüşüme göre birçok açıdan
GTA 5'ten üstün bir oyundur, oynamadıysan tavsiye ederim. İndirimlerde 34TL'ye kadar düşüyor.

Bende var açıkçası almanı önermem oyun çok fazla kasıyor 3060 sistemin bile varsa Steam sürümü aşırı kasıyor asla oynamanı tavsiye etmem illede oynayacağım diyeceksen crack indirebilirsin crack sorunsuz tabii virüs riski var

Bende var açıkçası almanı önermem oyun çok fazla kasıyor 3060 sistemin bile varsa Steam sürümü aşırı kasıyor asla oynamanı tavsiye etmem illede oynayacağım diyeceksen crack indirebilirsin crack sorunsuz tabii virüs riski var.

Kral ekran kartim zaten hiçbir seyi kaldirmiyor. GTA IV oynayayım dedim o da sikintiliymis eglenmek haram bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı