GTA IV ESC'ye basıp oyuna dönünce evler gözükmüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

ZeDXDoGS

Decapat
Daha fazla  
GTA IV önceden oynadığımda grafikte 500 MB falan yer var yazıyordu, oyunu silip yeniden yükledim. Şimdi 130 MB yer yazıyor, ben 300 MB'de kullanıyorum ama oyun kasmıyor. Oyuna girince bir sıkıntısı yok ama ESC'ye basıp sonra oyuna girersem oyundaki evler falan gözükmüyor.
Laptopumda.
8 GB RAM.
Intel(r)Core(tm)i5-4210U CPU @ 1.70 GHz.
Var yardımcı olursanız sevinirim.

GTA IV önceden oynadığımda grafikte 500 MB falan yer var yazıyordu, oyunu silip yeniden yükledim. Şimdi 130 MB yer yazıyor, ben 300 MB'de kullanıyorum ama oyun kasmıyor. Oyuna girince bir sıkıntısı yok ama ESC'ye basıp sonra oyuna girersem oyundaki evler falan gözükmüyor.
Laptopumda.
8 GB RAM.
Intel(r)Core(tm)i5-4210U CPU @ 1.70 GHz.
Var yardımcı olursanız sevinirim.

Basma kardeşim ihtiyacın mı var(!) Makarayı bir kenara bırakırsak oyunu Low'da mı oynuyorsunuz?

GTA IV hatalarla dolu bir oyun olduğunu biliyoruz. Eğer bilgisayarınızda ve oyunun dosyalarında bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorsanız tüm suç oyunun.

GTA IV hatalarla dolu bir oyun olduğunu biliyoruz. Eğer bilgisayarınızda ve oyunun dosyalarında bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorsanız tüm suç oyunun.

Script hook (car spawner) yükledim başka bir şey yapmadım.

Korsana destek vermiyoruz. Ben oyunu indirimde 20 küsür liraya almıştım, GTA 4 gibi güzel bir oyuna çok değil.

Oyunu bir de şuradan deneyin bakalım, aynı sorunu yaşarsanız buralardayız. Konu açıp yardım alabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı