GTA IV "Failed to verify Steam ownership of Grand Theft Auto" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Coronali

Centipat
Yer
İstanbul
GTA IV indirdim ancak oyun çalışmıyor. bana Rockstar Games Launcher açıldığında "Failed to verify Steam ownership of Grand Theft Auto. Please log into the Steam account that purchased Grand Theft Auto IV." diye bir hata çıkıyor. YouTube'den baktığım videolar Epic Games ve GTA V ile alakalıydı, onlar da aynı hataydı ama olmadı. Yardımcı olabilecek var mı?

Yukarıda offline mod yazıyor olup olmadığı. Oradan bakın. Bir şey yoksa Rockstar Launcher'i tamamen kaptıp tekrar açmayı deneyin.
Herhangi bir şey göremiyorum.
Hatayı aldığımda altta hata kodu 7002.1 yazıyordu onu Google'den bakınca karşıma bu çıktı

Düzeltme 4: Oyunu güncelleyin veya dosyaları doğrulayın

Oyunun sunucudakinden farklı bir sürümünü çalıştırıyorsanız, GTA 5 ve RDR 2 ile Rockstar Game Launcher hata kodu 7002.1 ortaya çıkabilir, yani oyunu bir süredir güncellemediyseniz. Hata, oyun dosyaları bozulduğunda da ortaya çıkabilir.

Ne sarhoş kamerası? Ben kendim crack kullanıyorum, hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Bence bilmeden konuşuyorsunuz.
Ben zamanında denemek için indirmiştim ve kameraman yüzünden oyunu oynayamamıştım şimdi orjinal aldım ve oyun rahatladı.

Geri
Yukarı