GTA IV "GWFL save data" hatası

Sercan007

Centipat
Oyunu Steam'den yükledim ancak oyunu açarken Game for Windows Live save data hatası aldım. İnternetten Recep Baltaş'ın videosunu izleyerek Live indirdim ama bu sefer de kurulumda install failed hatası aldım. E, bu sefer internette başka bir GFWL buldum, onu indirdim ve açıldı ama yine sorun çözülmedi.

Bu oyunu açmak için ne yapmak gerekir? Steam'den aldım orijinal olarak, bu GFWL'yi nasıl yükleyeceğim? Deli oldum.

Oyunu Steam'den yükledim ancak oyunu açarken Game for Windows Live Save data hatası aldım. İnternetten Recep Baltaş'ın videosunu izleyerek Live indirdim ama bu sefer de kurulumda install failed hatası aldım. E, bu sefer internette başka bir gfwl buldum, onu indirdim ve açıldı ama yine sorun çözülmedi.

Bu oyunu açmak için ne yapmak gerekir? Steam'den aldım orijinal olarak, bu Gfwl'yi nasıl yükleyeceğim? Deli oldum.

GTA 4'ün artık GWFL ile alakası yok. İndirdiğiniz gibi oyuna girmeniz lazım. Güncelleme varsa güncelleme indirin.

Eğer güncelleme yoksa da bu indirdikleriniz de dahil komple kaldırın. Sonrasında indirin. Büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 4'ün artık GWFL ile alakası yok. İndirdiğiniz gibi oyuna girmeniz lazım. Güncelleme varsa güncelleme indirin.

Eğer güncelleme yoksa da bu indirdikleriniz de dahil komple kaldırın. Sonrasında indirin. Büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir.
Merhaba şuanda tam olarak oyunum sıfır daha yeni yükledim.Hiçbir kurulum yapmadım ve aldığım uyarı budur çıldırmak üzereyim ve oyunu iade edip korsan indireceğim en sonunda bilginiz varmıdır?
Merhaba şuanda tam olarak oyunum sıfır daha yeni yükledim.Hiçbir kurulum yapmadım ve aldığım uyarı budur çıldırmak üzereyim ve oyunu iade edip korsan indireceğim en sonunda bilginiz varmıdır?
bu hatadan sonra ne varsa denedim bu hata nedir ne istiyor neden böyle bir hata veriyor anlamış değilim gerçekten tüm herşeyi denedim 1 gündür
@KevinLevrone

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    550,3 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:

bu hatadan sonra ne varsa denedim bu hata nedir ne istiyor neden böyle bir hata veriyor anlamış değilim gerçekten tüm herşeyi denedim 1 gündür
@KevinLevrone
Ok diyince ne oluyor hocam? Bir de sizin oyununuz sadece Gta 4 mü yoksa GTA 4:The Complete Edition mı?

Ok diyincede aynı hiç açılmıyor birde evet the complete steamde 3 u tek paket satılıyordu birdaha uğraşmıyayım diye onu aldım
Hocam ilk defa böyle bir hata gördüm. GTA 4:The Complete Edition'ın GWFL ile olan ilişkisi 2020'de kesildi nasıl böyle bir hata alıyorsunuz anlamıyorum. Dosyaları doğrulamayı deneyin. Olmazsa Rockstar Games ile steam destek üzerinden iletişime geçin.

Hocam ilk defa böyle bir hata gördüm. GTA 4:The Complete Edition'ın GWFL ile olan ilişkisi 2020'de kesildi nasıl böyle bir hata alıyorsunuz anlamıyorum. Dosyaları doğrulamayı deneyin. Olmazsa Rockstar Games ile steam destek üzerinden iletişime geçin.
Oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyeyim birdaha olmazsa rockstarla iletişim kurarım en kötü iade artık peki. ilgilendiginiz için çok sağolun hocam Varolun

Yeni konular

Geri
Yukarı