GTA IV hala oynanır mı?

LynxC

Hectopat
Daha önce hiç oynamadım. GTA San Andreas (grafik modlu) ve GTA V oynadım. Grafikleri, mekanikleri falan çok mu eski? Mod kurmam gerekir mi?

Daha önce hiç oynamadım. GTA San Andreas (grafik modlu) ve GTA V oynadım. Grafikleri, mekanikleri falan çok mu eski? Mod kurmam gerekir mi?
Bilgisayarın kötü ise grafik modu kurmanı önermem. Bilgisayarın iyi ise kurmanızı öneririm oyun çok soluk.

Hocam eğer oynamaya niyet ettiyseniz, oyunun ayarlar kısmına çok dikkat edin. Oyunun normal- Ultra ayarlarında çalıştığı düzgün bir ayarı var, eğer o ayar kaçarsa oyun çöp oluyor, oynanmayacak hale geliyor. Bilgisayar özellikleri fark etmeden. Kısaca ayarlarla oynamayın. 2. olarak evet oyun eski hissetirsede oynanmayacak düzeyde olduğunu düşünmüyorum. Evet oyun soluk fakat oyunun atmosferi bilerek böyle seçilmiş.

Hala Gta San Andreas bile oynayan var.Bir oyunu sevdikten sonra neden olmasın?

Senaryosunu sevdiğim ve açık dünyasında saatlerce takıldığım bir oyundur kendisi. Görev dizaynları ilgi çekici değil, ama keyifli diyebiliriz. Görevlere hızlıca başlama seçeneği rezalet ve bir işe yaramıyor.

Onun dışında senaryo güzel, karakterler iyi. Senaryoyu ballad of gay tony ve the Lost and Dammed'a bağlamışlar, luis ve Johnny'i bazı görevlerde görüyoruz.

Araba sürüş mekaniği oldukça başarılı, araba ezilme detayları da. Niko'nun ağır hareketleri sizi rahatsız edebilir, karakter kullanışı çok hantal. Silah mekanikleri iyi, en azından silah kullandığınızı hissettiriyor. Cover mekaniğindeki kör ateş sıklıkla çalışmıyor, çalıştığında da çok abartı geliyor Niko'nun görmeden herkesi taraması.

Optimizasyonu kötü ama ben eski bilgisayarımda bile 30 FPS çalıştırabiliyorum en düşükte. Oyunun karanlık atmosferi benim canımı sıkmadı ama modlar ile düzeltebilirsiniz. Hala oynanabilecek bir oyun, eski gelecektir ama alışacaksınız.

Not: Bence Mafia 2 daha iyi hala :)

Benim şahsen en sevdiğim oyun. Karanlık bir hikayesi ve atmosferi var. Mekanik olarak ise ben GTA 5'den daha çok seviyorum. GTA 5'in aksine altındakinin bir araba olduğunu fark ediyorsun ama çoğu kişi bu fiziği sevmiyor. Bence hiç oynamadıysanız direk indirin ve oynayın. Bir şansı hak ediyor.

Geri
Yukarı