GTA IV için grafik modu önerisi

1FörK

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, az önce indirimde GTA 4 aldım. Oyun eski olduğu için ve biraz da soluk bir renk paleti kullandığı için hiç oynayasım yok.

Sizden istediğim grafikleri ve renkleri düzeltecek mod veya modlar. Ayrıca güzel araba modu vs. varsa onlarda olur oyunu daha güzel hale getirebilecek ne varsa önerir misiniz?

Bunu uygulayacağım.

Son düzenleme:
Merhaba, az önce indirimde GTA 4 aldım. Oyun eski olduğu için ve biraz da soluk bir renk paleti kullandığı için hiç oynayasım yok.

Sizden istediğim grafikleri ve renkleri düzeltecek mod veya modlar. Ayrıca güzel araba modu vs. varsa onlarda olur oyunu daha güzel hale getirebilecek ne varsa önerir misiniz?

Bunu uygulayacağım.
Reshade modunun colorfulness özelliğini kullanıyorum son sürüm için, oyunun yeni sürümünde birçok mod uyumlu olmuyor maalesef ama sürüm düşürürseniz iCEnhancer modunu deneyebilirsiniz.

''TR Hacker'' rumuzlu, üzerinden bir aya yakın süre geçmesine rağmen konuyu hortlatan, bununla da kalmayıp benimle durduk yere lâf dalaşına giren tipe ceza verdiği için yönetime teşekkür ediyorum. Yönetime mesaj yazamadığım için buraya yazıyorum. Bu mesajı da silebilirsiniz...

GTA IV'u özel kılan zaten o renk paletiydi. Hafiften kasvetli bir havada olması gayet doğal.

Hocam bir de bana sorun gidip Bully'nin PS2 shaderlerini alıp yüksek ışıklandırma ve texture atıyordum sanki olmak istediği buymuş gibi davranıyor oyun😄
O hafif PS2 PS3 gölge pusu oyunu var eden şey bence.

Hocam bir de bana sorun gidip Bully'nin PS2 shaderlerini alıp yüksek ışıklandırma ve texture atıyordum sanki olmak istediği buymuş gibi davranıyor oyun😄
O hafif PS2 PS3 gölge pusu oyunu var eden şey bence.
Dediğinize katılıyorum. Bazı oyunlar, bu gibi kasvetli havayla bir ahenk içinde oluyor esasen. Bu ahengi bozmak oyuna ihanet gibi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı