GTA IV için grafik paketi önerisi

6Miller8

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle selam. GTA IV'in sis gibi grafiklerinden kurtulmak için bir grafik modu var mı? Sistem 1050 Ti. Birkaç tane buldum. Ancak GTA IV'i kopyalamam gerekiyormuş.

Son düzenleme:
Öncelikle selam. GTA IV'in sis gibi grafiklerinde kurtulmak için bir grafik modu var mı? Sistem 1050 Ti. Birkaç tane buldum. Ancak GTA IV'i kopyalamam gerekiyormuş.

Optimizasyonu felaket derecede kötü bir oyun 1050 Ti ile çok zor olur ben hâli hazırda RX6600 ile oynuyorum düşüğe alıyorum gene kasıyor.

Oyunun halihazırda optimizasyonu bozuk, üstüne 1050Ti ile çok bir şey yapabileceksiniz gibi gelmiyor bana.
Optimizasyonu felaket derecede kötü bir oyun 1050 Ti ile çok zor olur ben hâli hazırda RX6600 ile oynuyorum düşüğe alıyorum gene kasıyor.
Peki yaptıktan sonra eğer ki bir sorun çıkarsa modu kaldırabilirmiyim? Yine de denemek istiyorum.

Peki yaptıktan sonra eğer ki bir sorun çıkarsa modu kaldırabilir miyim? Yine de denemek istiyorum.

Hocam sanmıyorum bir keresinde bende grafik modu yüklemiştim bozuk çıktı bütün dosyalarla değiştirdiğim için oyunu silmem gerekti.

Öncelikle selam. GTA IV'in sis gibi grafiklerinde kurtulmak için bir grafik modu var mı? Sistem 1050 Ti. Birkaç tane buldum. Ancak GTA IV'i kopyalamam gerekiyormuş.
GTA V'i neden oynamıyorsunuz hocam? Optimizasyonu zaten kötü halde size grafik modu önerdiğimiz takdirde daha da FPS stabil olmayan bir hale gelecek.

O halde denememe gerek yok. Oyun ayarlarından biraz düzeltmeye çalışacağım.

Oyun ayarlarından doygunluğu arttırırsanız daha güzel bir görüntü elde edebilirisiniz. GTX 940MX ile yüksek ayarlarda rahatça oynuyordum. Steam versiyonunda bir optimizasyon bozukluğu olduğunu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı