GTA IV kaplamalar yüklenmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

DI4BLO

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartı
GTX 1650Ti
İşlemci
I7 10750H
Herkese merhaba, görseldeki gibi kaplamalar yüklenmiyor. Bunu nasıl çözebilirim? Yabancı kaynaklara ve YouTube'a baktım ama herhangi bir çözümüne henüz ulaşamadım.

20211209184126_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Commandline adlı bir metin belgesi oluşturun ve içine alttakileri yazın ve GTAIV'nin ana klasörüne atın.
-availablevidmem 3
-texturequality 3

Bu sefer de oyun açılmıyor. Loading ekranında siyah olarak kalıyor.

Normal değil. Madem yeni donanımlara optimize edilmiş olarak çıkmıyor o zaman satışa da sunulmaması gerek.
Uyumluluk kısmından yüksek DPI ölçeklendirmesi davranışını geçersiz kıl ve Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak seçeneklerini işaretleyip deneyin.

Uyumluluk kısmından yüksek DPI ölçeklendirmesi davranışını geçersiz kıl ve Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak seçeneklerini işaretleyip deneyin.
Oyunu daha hızlı bir SSD'ye taşıyıp yeniden deneyeceğim.
Gerçekten oynamak istiyorum çünkü araç sürüşü gayet keyifli ve hikayesi de çok iyi puan almış. Ama bu gece çözemez isem maalesef iade etmek durumunda kalacağım.

Sürümünü downgrade ederek sorunsuz versiyona indiriyolardı ne kadar işe yarar bilmiyorum. GTA 5 oynuyorum 5-6 kat akıcı ve sorunsuz oynanıyor. GTA 4 kasıyor gibi hissetiriyordu. 3 görev yapıyordum 4.de sinematik girceği zaman loading ekranında donup kalıyordu kapat aç yapmak zorunda kalıyordum.

Sürümünü downgrade ederek sorunsuz versiyona indiriyolardı ne kadar işe yarar bilmiyorum. GTA 5 oynuyorum 5-6 kat akıcı ve sorunsuz oynanıyor. GTA 4 kasıyor gibi hissetiriyordu. 3 görev yapıyordum 4.de sinematik girceği zaman loading ekranında donup kalıyordu kapat aç yapmak zorunda kalıyordum.
Kasma sorunu yok daimi bir şekilde 70+ FPS alıyorum ama şu kaplama sorunu cidden oyunu oynanmaz kılıyor. Çünkü yolda giderken hem binalar gözükmüyor hem de bir anda çıkan objeler kazaya sebep oluyor.

Geri
Yukarı