Sürprizbozan GTA IV Michelle ile sonsuza dek sevgili kalabiliyor muyuz?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Yer
Ötüken
Sürprizbozanı kabul ettiniz.

Oyun sonunda Michelle her ne kadar polis vs. çıksa da tüm görevler bittikten sonra arayıp takılabiliyorsunuz. Sanırım bu döngü sonsuza kadar sürüyor, önce aktivite sonra ev diye. Ve bitmiyor, herhangi bir şekilde sonu yok. San Andreas mantığı ile devam ediyor sanırım.

Kadını öldürürseniz veya yaralarsanız belli bir zaman sonra barışıyor, hataya düşürüp kendini öldürtürseniz hastaneden beni alır mısın diye arıyor. Videoda öyle gördüm.

Sürprizbozanı kabul ettiniz.

Oyun sonunda michelle her ne kadar polis vs. çıksa da tüm görevler bittikten sonra arayıp takılabiliyorsunuz. Sanırım bu döngü sonsuza kadar sürüyor, önce aktivite sonra ev diye. Ve bitmiyor, herhangi bir şekilde sonu yok. San Andreas mantığı ile devam ediyor sanırım.

Kadını öldürürseniz veya yaralarsanız belli bir zaman sonra barışıyor, hataya düşürüp kendini öldürtürseniz hastaneden beni alır mısın diye arıyor. Videoda öyle gördüm.

Polis çıktıktan sonra telefon rehberinden siliniyor diye biliyorum.

Michelle gerçekten güzel karakter ancak maalesef bir görevden sonra Michelle'nin FIB için çalışan bir ajan olduğunu öğreniyor ve o bölümden sonra daha da görüşemiyorsunuz. Oyundan sonra edinebileceğiniz üç farklı olası kız arkadaş var ancak bunların hikaye ile alakası yok.

Michelle gerçekten güzel karakter ancak maalesef bir görevden sonra Michelle'nin FIB için çalışan bir ajan olduğunu öğreniyor ve o bölümden sonra daha da görüşemiyorsunuz. Oyundan sonra edinebileceğiniz üç farklı olası kız arkadaş var ancak bunların hikaye ile alakası yok.
Aynen, modern takılıyor. Paraya bakan bir tip de değil. Darısı başıma-başımıza desek.. (lan durun ironi yaptım :D)

Son düzenleme:
Kate varken onu ne yapacaksın. Hem bir görevden sonra irtibat kesiliyor ama konu sahibi nasıl sürekli döngüye girmiş anlamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kate varken onu ne yapacaksın? Hem bir görevden sonra irtibat kesiliyor ama konu sahibi nasıl sürekli döngüye girmiş anlamadım.
Kate mi? O da seni terk ediyor. Oyun sonunda anlaşma yoluna giderseniz Kate sizi Roman öldüğü için "dönek" yerine koyuyor ve terk ediyor, görüşemiyorsunuz. İntikam yoluna giderseniz vuruluyor gene görüşemiyorsunuz. Aynı yere çıkıyor.

Kate mi? O da seni terk ediyor. Oyun sonunda anlaşma yoluna giderseniz Kate sizi Roman öldüğü için "dönek" yerine koyuyor ve terk ediyor, görüşemiyorsunuz. İntikam yoluna giderseniz vuruluyor gene görüşemiyorsunuz. Aynı yere çıkıyor.

O sahneden sonra haklısın. Şahsen o sahneye kadar ben onu tercih ettim çünkü bana gariban gibi geldi. Onunla çıkarken yürüyüşü falan içime batıyordu.

Keşke Kate ölseydi.

Sadece Kate öldüğü yer var mı? Roman yaşasa? Oyunu unutmuşum ya.

Keşke Kate ölseydi. Sadece Kate öldüğü yer var mı? Roman yaşasa? Oyunu unutmuşum yahu.
Bu sorunun cevabı evet. Eğer intikam yolunu seçerseniz Kate ölüyor, Roman yaşıyor. Roman'ı arayıp takılmaya devam edebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı