Çözüldü GTA IV Türkçe Yama Zaten Kurulu Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1
Daha fazla  
GTA IV'ü buradan yüklediğim bir Definitive Edition modu ile bozduktan sonra silip tekrar yüklemek zorunda kalmıştım ve oyunu uzun zamandır oynadığım için Türkçe yamayı nereden indirdiğimi hatırlamıyordum. İnternete yazdığımda oyunceviri.net'le karşılaştım ve çoğu oyunum için Türkçe yamayı oradan indirdiğimden sorgulamadan indirip kurdum. Yama tek kelimeyle rezaletti. Font sorunu vardı, kendi yorumlarıyla donatmışlardı (N'ayır N'evet'ten bahsetmiyorum, bayağı abartmışlardı. Mesela sırf komiklik olsun diye Nico'nun annesinin e-posta adını Melike olarak değiştirmişlerdi, o kadar yani.) ve Google Translate ile çeviri yapmışlardı (İngilizceden az da olsa anlarım bayağı göze batıyordu.). Onu kaldırdıktan sonra yamayı ilk başta kurduğum siteyi hatırladım ve oradan indirdim. Önceki yamayı Uninstall'dan kaldırmama rağmen bu hatayı alıyorum. Hatta acaba bu dandik mod oyunumu mu bozdu diye oyunu 3. kez silip tekrar yükledim ancak hata aynen devam ediyor. Kayıt defterinde bir yerlerde mi değişiklik yapmam lazım acaba ama ondan da çok anlamıyorum.

hata.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam Denetim Masası'ndan oyunun TR yamasını kaldırabilirsiniz ondan sonra tekrar yamayı indir.

Yeni konular

Geri
Yukarı