GTA IV Vulkan çalışmıyor

ffurkan

Centipat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Aspire 7 A715-51G
Meslek
Öğrenci
1700839326220.png

Vulkan'ı buradan indirdim. X32 klasörünün içindeki dosyaları, oyunun klasörüne attım ama çalışmıyor.

Yanlış klasöre atmış olabilirsin knk. SteamLibrary\steamapps\common\Grand Theft Auto IV\GTAIV şimdi baktım buranın içinde benim Vulkan dosyaları. GTA 4'ün yerini açtıktan sonra bi GTAIV yazılı daha klasör var oraya atacaksın. .exe'nin olduğu yere at.

Hocam aynısını bende yaptım hiçbir şekilde FPS yükselmedi aksine görüntü kalitesi düştü FPS düşmesi girmeye başladı.
Hocam fps arttırıyor. O takılmalar oynadıkça geçiyor. Bir de Steam ayarladan gölgelendirici önbellekleme kapatman lazım o zaman geçiyor.
1700840452013.png

Yanlış klasöre atmış olabilirsin kanka. SteamLibrary\steamapps\common\Grand theft Auto IV\GTAIV şimdi baktım buranın içinde benim Vulkan dosyaları. GTA 4'ün yerini açtıktan sonra bir gtaıv yazılı daha klasör var oraya atacaksın. .exe'nin olduğu yere at.

Hocam FPS arttırıyor. O takılmalar oynadıkça geçiyor. Bir de Steam ayarladan gölgelendirici önbellekleme kapatman lazım o zaman geçiyor. Eki Görüntüle 2028968

Hocam nereden yaptınız nasıl yaptınız ben videodan denedimde olmadı.

Yanlış klasöre atmış olabilirsin knk. SteamLibrary\steamapps\common\Grand Theft Auto IV\GTAIV şimdi baktım buranın içinde benim Vulkan dosyaları. GTA 4'ün yerini açtıktan sonra bi GTAIV yazılı daha klasör var oraya atacaksın. .exe'nin olduğu yere at.
1700840573838.png

Yeni konular

Geri
Yukarı