GTA IV'de eski kayıt dosyasına nasıl dönülür?

Croqs

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
GTA IV'de playboy X'i veya Dwayne'i öldüreceğimiz görevde Dwayne'i seçtim ve bayağı pişmanım. O görevden önceki son kayıta dönme şansım var mı?

GTA IV'de playboy X'i veya Dwayne'i öldüreceğimiz görevde Dwayne'i seçtim ve bayağı pişmanım. O görevden önceki son kayıta dönme şansım var mı?

Eğer ki Dwayne'i öldürmeden önce yani göreve başlamadan eve gidip manuel olarak kayıt aldıysanız geri dönebilirsiniz. Ama Auto Save slotuna kayıt almadıysanız. Aksi takdirde internetten Save dosyası indirmeniz gerekecek.

Eğer ki Dwayne'i öldürmeden önce eve gidip manuel olarak kayıt aldıysanız geri dönebilirsiniz. Ama Auto Save slotuna kayıt almadıysanız. Aksi takdirde internetten Save dosyası indirmeniz gerekecek.

Ben aslında öldürdükten sonra eski kayıta dönmüştüm bir de playboyu öldüreyim diye ama çok geriye atınca sinirlenip çıkmıştım. Tekrar girdiğimde dwayne ölmüştü ve internete gittiğimde bana takılalım diye e-posta gönderdiğini gördüm. O görev gelmeden önce tam Save alacaktım ama görevde Save alamazsın deyince maalesef gidip öldürdüm. Bayağı üzüldüm baştan oynayacağım sanırım.

Ben aslında öldürdükten sonra eski kayıta dönmüştüm bir de playboyu öldüreyim diye ama çok geriye atınca sinirlenip çıkmıştım. Tekrar girdiğimde dwayne ölmüştü ve internete gittiğimde bana takılalım diye e-posta gönderdiğini gördüm. O görev gelmeden önce tam Save alacaktım ama görevde Save alamazsın deyince maalesef gidip öldürdüm. Bayağı üzüldüm baştan oynayacağım sanırım.

Bu siteden istediğiniz Save dosyasını indirin sonra, bu bilgisayar- belgeler- GTA 4 klasörünün içindeki Save bölümüne atın.

Geri
Yukarı