Çözüldü GTA IV'te Niko sarhoş gibi yürüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

babmeraba

Picopat
Yer
erzurum
Daha fazla  
Merhaba, GTA 4'ü sık sık oynayan biriyim ama şu aralar şöyle bir sorunum var. Oyunu oynarken yolda yürüyorum, bir araba hafifçe çarpıyor ve Niko'yu kontrol edemiyorum, Niko sarhoş gibi yürüyor ve bir yere çarpana kadar devam ediyor. Bu sorun oyunun Euphoria adlı fızık motorunun bır sorunu mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O oyunun kendi özelliği, araba size çarptığında karakter dengesini kaybediyor ve yere düşüyor. :)
Merhaba, GTA 4'ü sık sık oynayan biriyim ama şu aralar şöyle bir sorunum var. Oyunu oynarken yolda yürüyorum, bir araba hafifçe çarpıyor ve Niko'yu kontrol edemiyorum, Niko sarhoş gibi yürüyor ve bir yere çarpana kadar devam ediyor. Bu sorun oyunun Euphoria adlı fızık motorunun bır sorunu mu acaba?
Oyun korsan mı?

Artı -1 Eksi
Oyun orijinal mi?
Korsan oyunda karakter sarhoş oluyordu diye biliyorum fakat zamanla çıkan crack ile düzeltilmişti.
Evet ilk sürümde kamera sallanıp duruyordu. Araba kendi kendine gaza basıp arabadan duman çıkıyordu.

Bazen fizik motoru böyle saçmalıklar yapabiliyor ancak korsan sürümde de böyle şeyler olabiliyordu. GTA 5'te de oluyor bazen bu olay.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı